چاپ        ارسال به دوست

موافقت شورای پول و اعتبار با سیاست‌ها و برنامه‌های اعتباری پیشنهادی رئیس‌کل بانک مرکزی
موافقت شورای پول و اعتبار با سیاست‌ها و برنامه‌های اعتباری پیشنهادی رئیس‌کل بانک مرکزی

 شورای پول و اعتبار با برنامه‌ها و سیاست‌های اعتباری پیشنهادی رییس‌کل بانک مرکزی در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا موافقت کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک دی، يک‌هزار و دويست و نود و یکمین جلسه شورای پول و اعتبار  به ریاست دکتر عبدالناصر همتی برگزار شد و شورا پس از استماع و بحث و بررسی در رابطه با برنامه‌های در دست تدوین بانک مرکزی در سال جهش تولید، مقرر نمود در جلسه های بعدی گزارش های لازم در این رابطه ارائه شود.

در این جلسه همچنین رئیس‌کل بانک مرکزی گزارشی از خدمات کارکنان و جانباختگان نظام بانکی در طول دوره شیوع ویروس کرونا به اطلاع اعضای شورا رساند.

شورای پول و اعتبار ضمن قدردانی از خدمات شبکه بانکی کشور و همدردی با خانواده جانباختگان کارکنان بانک‌ها در پی ابتلا به ویروس کرونا، مقرر کرد بانک مرکزی، هماهنگی لازم را با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تدوین پروتکل‌های بهداشتی در ارتباط با فعالیت شعب بانک‌ها در شرایط بیماری کرونا و تداوم تامین تجهیزات و امکانات لازم برای حفاظت از سلامت کارکنان توسط بانک‌ها، بعمل آورد و نتیجه آن را به شبکه بانکی ابلاغ کند.

گفتنی است در این جلسه گزارشی از تمهیدات لازم برای ترمیم، تجهیز و ارتقای خدمات الکترونیکی شبکه بانکی با هدف کاهش ارائه خدمات حضوری در شعب بانک‌ها به اطلاع اعضای شورا رسید.


١٣:٢٠ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢١٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج