جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
http://tdday.ir/


حجم معاملات مسکن در روزهای اخیر
رکود مسکن به حدی عمیق شده که اغلب مشاوران املاک از کاهش شدید میزان مراجعه خریداران و همین‌طور فروشنده‌ها به بنگاه‌ها خبر می‌دهند.
 ١٠:١٦ - 1397/10/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
تکلیف شهرداری درباره جلب مشارکت بخش خصوصی
با تصویب شورای شهر تهران، شهرداری ملزم به ارائه لایحه جامع مشارکت و سرمایه‌‌گذاری شهر تهران شد. به گزارش «ایسنا» صبح دیروز در جلسه شورای شهر تهران بررسی طرح الزام شهرداری تهران به ارائه‌ لایحه جامع مشارکت و سرمایه‌‌گذاری شهر تهران روی میز بررسی قرار گرفت و بهاره آروین، عضو هیات رئیسه شورا در دفاع از این طرح اظهارکرد: براساس این طرح شهرداری باید لایحه‌ای ارائه دهد که مشارکت و سرمایه‌‌گذاری در شهر تهران تسهیل شود و در قالب بسته‌های سرمایه‌‌گذاری با ذکر عناوین مطرح شود.
 ١٠:١٥ - 1397/10/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
چرا مسیر «پیچیده،‌ طولانی و آشفته» دسترسی به جواز ساخت در تهران اصلاح نمی‌شود؟
۳۸ پله تا پروانه ساختمانی
مطابق با وعده شهردار پایتخت، اصلاح مسیر دسترسی سرمایه‌گذاران ساختمانی به جواز ساخت‌وساز در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت. بررسی‌ها از فرآیند صدور مجوز ساختمانی در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران نشان می‌دهد: در حال‌حاضر سرمایه‌گذاران ساختمانی برای اخذ مجوز به‌عنوان مرحله نخست پروسه ساخت‌وساز نیازمند پیمودن ۳۸ پله سخت و زمان‌بر هستند.
 ١٠:١٣ - 1397/10/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
از مدیرعامل بانک دی در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز تقدیر شد
در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز در بازسازی مدارس آسیب دیده زلزله کرمانشاه از محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی تقدیر شد.
 ١٠:٠٩ - 1397/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم تودیع و معارفه در هیئت مدیره بانک دی
مراسم تودیع و معارفه در هیئت مدیره بانک دی با حضور محمدرضا قربانی و اعضای هیئت مدیره بانک دی برگزار شد.
 ١٠:٠٩ - 1397/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نقشه

درباره ما

موقعیت جغرافیایی و اطلاعات تماس

تلفن : 5-88547230-021 فاکس : 88547165-021 رایانامه : info@tdday.ir تارنما : www.tdday.ir نشانی : تهران - خیابان شهید احمد قصیر(بخارست) کوچه مقدس (چهارم) شماره 1

معرفی هولدینگ توسعه دیدار ایرانیان

هولدینگ توسعه دیدار ایرانیان فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال 1388 به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه مالی بانک دی در زمینه فعالیت های عمرانی، خدمات فنی و مهندسی، صادرات و واردات ماشین آلات راه سازی، کشاورزی و ساختمان، خدمات پیمانکاری، آموزش، نظارت و مدیریت بر پروژه و مشارکت و سرمایه گذاری در تأسیس شرکت های نوپا آغاز نمود.