يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨
http://tdday.ir/


توقف عرضه جدید در هفته پایانی سال
مشاوران املاک از توقف عرضه جدید در بازار مسکن طی روزهای پایانی سال خبر می‌دهند اما در عین حال عنوان می‌کنند که نسبت به شرایط رکود عمیق پاییزه، تعداد نشست‌های منتهی به عقد قرارداد قدری بیشتر است.
 ١٤:٠٦ - 1398/01/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
جزئیات تامین زمین برای طرح «اقدام»
رئیس بنیاد مسکن از تامین زمین برای ساخت ۲۰ تا ۳۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام،از محل موجودی اراضی بنیاد مسکن خبر داد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی،علیرضا تابش در این باره گفت:از مجموع ۴۰۰ هزار واحد مسکونی پیش‌بینی شده برای ساخت از سوی دولت، احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در طرح اقدام ملی برعهده بنیاد مسکن است که زمین مورد نیاز برای ساخت حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار واحد از سوی بنیاد معرفی شده و باقی‌مانده را سازمان ملی زمین و مسکن تامین و معرفی خواهد کرد.
 ١٠:١٣ - 1397/12/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
بودجه متعارف خریداران مسکن در مناطق متوسط
مشاوران املاک بودجه متعارف مراجعان به بنگاه‌های مسکن در مناطق متوسط برای خرید آپارتمان را ۷۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان عنوان می‌کنند، در حالی که عمده فایل‌های میان‌متراژ در این مناطق بیش از یک میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.
 ١٠:٠٨ - 1397/12/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
تصمیم سخت دولت برای پایتخت
: آخرین جلسه شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و تمرکززدایی از تهران روز گذشته بدون نتیجه‌گیری و اتخاذ یک تصمیم روشن درباره سرنوشت موضوع انتقال پایتخت برگزار شد. به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، قانون امکان‌سنجی انتقال مرکز سیاسی و اداری کشور و ساماندهی و تمرکززدایی از تهران در سال ۹۴ به تصویب رسید و به دنبال آن شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و تمرکز زدایی از تهران با حضور دستگاه‌های مرتبط تشکیل شد تا درباره امکان‌سنجی انتقال پایتخت از تهران مطالعه‌ای انجام دهد و در نهایت تصمیم بگیرد که پایتخت از تهران به شهر دیگری منتقل شود یا اینکه مجموعه شهری تهران ساماندهی شود.
 ١٠:٠٦ - 1397/12/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
«دنیای‌اقتصاد» پیامد بی‌عملی مدیران شهری در تامین مالی را بررسی می‌کند
کروکی خسارت تهران از بودجه شهرداری
کسری ۵۰ درصدی بودجه اداره پایتخت در سال‌جاری، به روند تامین مالی ۵ حوزه کلیدی مرتبط با تاب‌آوری شهر برای ساکنان آسیب زد. دخل و خرج تهران در ۹ ماه اول امسال نشان می‌دهد ناتوانی شهرداری در تحقق منبع اصلی درآمد - ناشی از رکود ساختمانی - و همچنین اراده صفر مدیران در پیاده‌سازی ایده «تامین مالی مدرن از بازار سرمایه» باعث شده است پروژه‌های «توسعه حمل‌و‌نقل عمومی،‌ هشدار سریع و امداد زلزله،‌ محرک‌های نوسازی بافت فرسوده، شهر هوشمند و افزایش سبزینگی تهران» معطل اعتبار بماند.
 ١٠:٠٥ - 1397/12/14 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نقشه

درباره ما

موقعیت جغرافیایی و اطلاعات تماس

تلفن : 5-88547230-021 فاکس : 88547165-021 رایانامه : info@tdday.ir تارنما : www.tdday.ir نشانی : تهران - خیابان شهید احمد قصیر(بخارست) کوچه مقدس (چهارم) شماره 1

معرفی هولدینگ توسعه دیدار ایرانیان

هولدینگ توسعه دیدار ایرانیان فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال 1388 به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه مالی بانک دی در زمینه فعالیت های عمرانی، خدمات فنی و مهندسی، صادرات و واردات ماشین آلات راه سازی، کشاورزی و ساختمان، خدمات پیمانکاری، آموزش، نظارت و مدیریت بر پروژه و مشارکت و سرمایه گذاری در تأسیس شرکت های نوپا آغاز نمود.