يکشنبه ٠٣ بهمن ١٤٠٠
http://tdday.ir/


امکان صدور آنلاین کارت اعتباری در شعب بانک دی فراهم شد
در راستای بهینه سازی زیر سیستم کارت اعتباری ، ارزش آفرینی و افزایش سرعت خدمت رسانی به مشتریان، امکان صدور برخط(آنلاین) کارت اعتباری در شعب بانک دی فراهم شد.
 ٢٢:٥١ - 1398/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
استفاده از رمز دوم یکبار مصرف بانکی الزامی شد
بانک مرکزی طی بخشنامه ای استفاده مشتریان از رمز دوم یکبار مصرف در هنگام اتصال به درگاه‌های پرداخت الکترونیک غیرحضوری را الزامی کرد.
 ٢٢:٤٩ - 1398/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام شماره جدید پیامک های اطلاع رسانی به مشتریان بانک دی
شماره جدید پیامک های اطلاع رسانی بانک دی در خصوص تراکنش های مالی مشتریان اعلام شد.
 ٢٢:٤٩ - 1398/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
دو شیوه قیمت‌گذاری در بازار آپارتمان‌های قدیمی
کانون سنی آپارتمان‌های ارزان‌قیمت در بازار مسکن، بیش از ۲۰ سال ساخت است؛ طوری که در این گروه سنی می‌توان آپارتمان‌های قابل سکونت پس از انجام بازسازی را به بهایی معادل ۶۰ درصد قیمت آپارتمان نوساز در همان منطقه جست‌وجو کرد.
 ٢٢:٤٦ - 1398/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام زمان ادامه ثبت‌نام مسکن ملی
وزارت راه وشهرسازی زمان ادامه ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن را اعلام کرد. به گزارش «ایسنا» مسوولان وزارت راه وشهرسازی اعلام کردند:هر زمان اینترنت در تمام نقاط کشور متصل شود ثبت‌نام مسکن ملی در سه استان یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری را شروع می‌کنیم.این در حالی است که به گفته آنها طرح ملی مسکن برای کارگران در دست تهیه است که به‌زودی با وزارت کار در این زمینه تفاهم‌نامه امضا می‌شود.
 ٢٢:٤٥ - 1398/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نقشه

درباره ما

موقعیت جغرافیایی و اطلاعات تماس

تلفن : 5-88547230-021 فاکس : 88547165-021 رایانامه : info@tdday.ir تارنما : www.tdday.ir نشانی : تهران - خیابان شهید احمد قصیر(بخارست) کوچه مقدس (چهارم) شماره 1

معرفی هولدینگ توسعه دیدار ایرانیان

هولدینگ توسعه دیدار ایرانیان فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال 1388 به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه مالی بانک دی در زمینه فعالیت های عمرانی، خدمات فنی و مهندسی، صادرات و واردات ماشین آلات راه سازی، کشاورزی و ساختمان، خدمات پیمانکاری، آموزش، نظارت و مدیریت بر پروژه و مشارکت و سرمایه گذاری در تأسیس شرکت های نوپا آغاز نمود.