چاپ        ارسال به دوست

حمایت بانک دی از 81 پژوهش علمی و دانشگاهی

بانک دی در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت اجتماعی و با هدف عملیاتی‌سازی نتایج پژوهش‌های دانشگاهی در بهبود فرآیندهای بانکی، از پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی حمایت مالی می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بانک دی، با هدف افزایش تعامل بین صنعت و دانشگاه و تامین مالی پروژه‌های پژوهشی و با هدف بهره‌گیری از نتایج پژوهش‌های کاربردی در جهت بهبود مستمر فعالیت‌ها و فرآیندهای بانکی، بانک دی از سال 1393 تاکنون از 81 پروژه تحقیقاتی علمی و دانشگاهی حمایت کرده است.
بر اساس این گزارش، بانک دی در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با انجام اقدامات گسترده در حوزه ساخت مدرسه در مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده، حمایت از تیم ملی والیبال و تنیس روی میز ایران، توسعه سامانه خدمات بانکی روشندلان و اهدای بسته‌های آموزشی و لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار، با تخصیص بخشی از اقدامات مسئولانه خود به حمایت از نخبگان دانشگاهی ضمن برنامه‌ریزی برای تامین مالی پژوهش‌های کاربردی دانشگاهی، زمینه پیاده‌سازی نتایج تحقیقات دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در فرایندهای بانکی خود را نیز فراهم کرده است که این امر ضمن ترغیب جامعه دانشگاهی و علمی به انجام پروژه های مرتبط با نیازهای نظام بانکی تا حد امکان زمینه کاهش دغدغه دانشگاهیان در زمینه تامین مالی پروژه‌های علمی را نیز فراهم کرده است.
آمارهای موجود نشان می‌دهد از ابتدای شروع طرح تا پایان سال گذشته، 165 پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا به دبیرخانه حمایت از پروژه های پژوهشی بانک ارسال شده است که پس از بررسی های کارشناسی و تعیین سنجش میزان اثربخشی و ارتباط طرح با نیازهای بانک، از 81 پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا حمایت مالی شده است.
حمایت بانک دی از پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی با شرط کاربردی بودن نتایج پژوهش برای بانک صورت می‌گیرد تا با این روش پژوهشگران بتوانند ضمن پیاده‌سازی آموزه‌ها و تجربیات دانشگاهی خود در صنعت، به بهبود فرایندها و ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی بانک به جامعه هدف نیز کمک نمایند.
گفتنی است این اقدام از سال 1393 آغاز شده است و پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به وب سایت بانک از فرآیند ارائه و تصویب پیشنهادهای پژوهشی خود در بانک کسب اطلاع نمایند.


١١:٢٢ - سه شنبه ١١ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٦٦    /    تعداد نمایش : ٣١٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج