شنبه ٠٩ بهمن ١٤٠٠
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار جناب آقای ابوالفضل رضایی، عضو محترم هیئت عامل و معاون اعتباری بانک دی با مدیران و کارشناسان شرکت دی ایرانیان

 

روز چهارشنبه مورخ 17/09/1399 جناب آقای ابوالفضل رضایی، عضو محترم هیئت عامل و معاون اعتباری بانک دی با مدیران و کارشناسان شرکت دی ایرانیان دیدار نمودند، در این دیدار ابتدا جناب آقای مؤیدی(سرپرست شرکت دی ایرانیان) ضمن خوش آمدگویی، گزارشی از عملکرد سال جاری شرکت در مقایسه با سنوات گذشته ارائه نموده و برخی از مشکلات و موانع کار را مطرح کردند. در ادامه حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر درخصوص گزارشات ارزیابی و اعتبارسنجی پرداختند.

در ادامه جناب آقای رضایی از زحمات مدیران و کارشناسان شرکت دی ایرانیان در راستای اهداف بانک دی تشکر نموده و ضمن جمع بندی مطالب طرح شده در جلسه، رهنمودهای ارزنده ای را مطرح نموده و از کلیه همکاران درخواست نمودند تا همقدم با دیگر اعضای بانک ارزش آفرین دی، در راستای تبیین اهداف عالیه بانک و تکریم جامعه هدف در جهت ارتقای نام و برند این بانک گام بردارند.

در این دیدار آقایان علی طاهری(مدیر محترم امور اعتبارات)، اسماعیل افتخاری، رضا رفیعی، سجاد عسکری و انور محمدی همکاران بانک دی، ایشان را همراهی نمودند.

 

 


١٦:٠٦ - 1399/10/17    /    شماره : ٢٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٩٨١خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد