شنبه ٠٩ بهمن ١٤٠٠
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان

ارزیابی

این واحد با بهره مندي از تخصص بيش از 70 نفر از كارشناسان متعهد و خبره رسمي دادگستری با رويكرد پوشش گستره خدمات ارزيابي در سراسر كشور حتی در خارج از کشور در قالب تعرفه بانک مرکزی ارائه خدمات را بشرح ذيل فراهم نموده است.

- ارزيابي املاك و مستغلات و سرقفلی جهت ارایه به اشخاص حقیقی و حقوقی از زمان تحویل مدارک حداکثر 72 ساعت در تهران و 7 روز در شهرستان

- ارزيابي كارخانجات، ماشين آلات و تاسيسات

- ارزيابي كشتي و هواپيما و .... .

- نظارت بر مصرف و ارائه گزارشهاي پيشرفت فيزيكي

- حکمیت و رفع اختلافات فنی و حقوقی

- امكان ارزيابي قيمت سهام شركتها و كارخانجات

- امكان نظارت بر پروژه هاي مشاركتي و ارائه گزارشهاي پيشرفت فيزيكي


اعتبارسنجی

اعتبار اشخاص اکتسابی است و کسب و شکل گیری آن برای اشخاص حقیقی و حقوقی در بازار، بستگی مستقیم به اعتبار و اطمینان، حُسن شهرت تجاری و ایفای به موقع تعهدات دارد. مجموعه فاکتورهای فوق می تواند ریسک مشتری را کاهش داده و در نتیجه موقیعت یا سقف اعتباری وی را افزایش دهد. بانکها و مؤسسات تأمین مالی نیز اهمیت ویژه ای برای اصول فوق الذکر قائل هستند و بدین سبب از دیر باز در بررسی و اعتبارسنجی مشتریان خود روش هایی را پیش بینی و مورد استفاده قرارداده اند. که در این روشها، سه روش شش C، روش LAPP و روش پنج P از مقبولیت و جامعیت بیشتری برخوردار می باشند.

فرآیند اعتبارسنجی در شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان عمدتا براساس روش شش C (بررسی شخصیت، ظرفیت، سرمایه، شرایط، وثیقه، اهلیت) عملیاتی شده که این امر با بهره مندی از دانش فنی و تخصصی کادر مجرب کارشناسی مستقر در محل شرکت و با هدف پوشش همه جانبه در کل کشور صورت پذیرفته است، ما می توانیم از زمان تحویل کامل مدارک، در کوتاهترین مدت (حداکثر 7 روز) ارائه گزارش اعتبارسنجی مشتریان اعتباری را ارائه نماییم.


خدمات مالی و حسابداری


شرکت خدمات مالی و حسابداری دی ایرانیان با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، قابل اتکاء و مفید مهم ترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست، به منظور رفع نیازهای حسابداری و مدیریتی شرکت‏ها، موسسات و بنگاه های اقتصادی، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از كادر مجرب  و نیروهای متخصص آغاز نموده که در این راستا ارائه خدمات مربوطه به شرح ذیل را فراهم نموده است.

انجام کلیه امور مالی و حسابداری شركت ها (سهامی عام، سهامی خاص، مسئولیت محدود).

تهیه صورتهای مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و صورتهای مالی تلفیقی گروه شركتها طبق ضوابط و استانداردهای مالی.

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر قانون مالیات های مستقیم.

تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و لیست صورت معاملات فصلی موضوع ماده 169.

مشاوره، ارائه، نصب و راه اندازی نرم افزارهای مناسب مالی، انبار، حقوق و دستمزد شرکت ها، موسسات، كارخانجات، اصناف و مشاغل خاص با توجه به نوع فعالیت آنها.

تهیه انواع گزارشات مالی و تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی غیر استاندارد.

ارائه سیستم مالی مناسب جهت شرکتهای جدیدالتاسیس یا شرکت های با سیستم مالی نا مرتب.

طراحی کدینگ اصولی در سطوح مختلف سیستم های مکانیزه و اصلاح کدینگ نامناسب.

اعزام نیروی حسابداری مجرب از رده حسابدار تا مدیر و مشاور مالی و مالیاتی با سوابق مفید و نظارت و پشتیبانی مستمر نیروهای اعزامی به شرکت ها و موسسات.

تهیه طرح­های امکان­سنجی (Feasibility Study)

در این بخش تهیه طرح های امکان سنجی بر اساس استاندارد­های روز دنیا شامل مطالعات جامع اقتصادی­، فنی، مالی پروژه های مختلف با استفاده از نرم افزار کامفار (Camfar) در بخشهای مختلف بازرگانی، تولیدی و خدماتی بشرح ذیل ارائه می گردد:  

1. طرح­های صنایع ساختمانی

10. طرحهای  توریستی وگردشگری

2. طرح­های صنایع نفت و پالایشگاهی

11. طرح­های هتل داری

 3. طرح­های صنایع نیرو­گاهی و انرژی­های نو

12. طرح­های تولید خودروئی و قطعات خودرو

 4. طرح­های صنایع پترو­شیمی و شیمیایی

13. طرح­های کلینیکی و بیمارستانی

5. کشاورزی (زراعت ، باغبانی وگلخانه­ای)

 14. طرح­های صنایع فولاد و ریخته­گری

6. دامپروری (امور دامی، پرورش ماهی و میگو و..)

15. طرح­های صنایع چوب و سلولزی

7. طرح­های صنایع ماشین سازی

16. طرح­های صنایع بهداشتی و پزشکی

8. طرح­های صنایع تجهیزات برق

17. طرح های معدنی

9. طرحهای بازرگانی و خدماتی

18. طرحهای­ساخت­و­ساز­، ­مسکونی­ و­ تجاري


نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد