شنبه ٠٩ بهمن ١٤٠٠
رویای روز کیش


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل بانک دی :

دارایی های مازاد بانک ها یکی از چالش های مهم نظام بانکی است

مدیرعامل بانک دی فروش املاک مازاد  با هدف افزایش بازدهی نظام بانکی و افزایش توان اعتباردهی بانک‌ها را در چارچوب سیاست های وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی محمدرضا قربانی با بیان این که  دارایی های مازاد که اکثرا به صورت غیرمولد هستند و هزینه زیادی بر نظام بانکی تحمیل کرده است افزود: این دارایی های مازاد  بخشی از منابع بانک ها را که می تواند در راستای حمایت از تولید داخلی به صنایع تولیدی اختصاص یابد منجمد کرده که با فروش این بخش از دارایی ها و آزاد شدن منابع بلوکه شده این امر تحقق خواهد یافت.
مدیرعامل بانک دی با بیان این که دارایی های مازاد بانک ها یکی از چالش های مهم نظام بانکی است که بانک ها را از کارکرد اصلی خود باز می دارد گفت: در سال‌های گذشته، بانک‌ها با حجم زیادی انباشت سرمایه در بخش املاک و مستغلات روبه‌رو شده‌اند و بخش زیادی از دارایی‌های‌شان به اموال غیرمنقول تبدیل شده که این موضوع مشکلات زیادی را برای نظام بانکی ایجاد کرده و باعث شده منابع بانک‌ها در این بخش قفل شود.
قربانی همچنین وصول مطالبات و تعیین تکلیف مطالبات غیرجاری بانک دی را از دیگر اقدامات این بانک در جهت تقویت توان مالی بانک عنوان کرد و گفت : با تشکیل کمیته ویژه وصول مطالبات و پیگیری تعیین تکلیف پرونده های غیرجاری و اجرای طرح بخشودگی جرایم تاخیر تسهیلات  به صورت جدی در صورت تسویه اصل و سود آن به دنبال بازگشت منابع بانک به چرخه اقتصاد هستیم.


١١:٥٥ - 1396/11/11    /    شماره : ١٥٣٢    /    تعداد نمایش : ١٤٣٧خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس :تهران،اختیاریه، خیابان دیباجی جنوبی، روبروی بن بست لادن، طبقه فوقانی بانک دی و بانک پاسارگاد، پلاک 132، طبقه اول، واحد 1
تلفن: 22780478 - 26471377
فکس: 22760127
کد پستی : 1951895164

تاریخچه شرکت شرکت سرمایه گذاری رویای روز کیش

شركت رویای روز کیش (سهامي خاص) در تاريخ 02/04/1393 تحت شماره ثبت 11446 و شناسه ملی 14004163016 در اداره ثبت شركتها وموسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است.

شرکت سرمایه گذاری رویای روز کیش