چاپ        ارسال به دوست

افزایش سرمایه بانک دی ثبت شد

افزایش سرمایه 128هزار و ششصد میلیارد ریالی بانک دی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.
علیرضا محمدی، رئیس و سخنگوی اداره سهام بانک دی با اعلام این خبر گفت: افزایش سرمایه 2009 درصدی بانک دی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و به این ترتیب سرمایه بانک از 6400 میلیارد ریال به 135000 میلیارد ریال افزایش یافت.
محمدی افزود: پس از اینکه صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه بانک به تائید بانک مرکزی ج .ا.ا رسید بلافاصله مستندات لازم به همراه تائیدیه صورت جلسه افزایش سرمایه به منظور ثبت آن در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ارسال شد و با پیگیری‌های مستمر موفق به ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه در تاریخ 24/03/1400 شدیم و به این ترتیب سرمایه بانک از مبلغ 6400 میلیارد ریال به 135000 میلیارد ریال منقسم به 135 میلیارد سهم هزار ریالی با نام از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت افزایش یافت.
سخنگوی اداره سهام بانک دی، درج اطلاعیه رسمی ثبت افزایش سرمایه در روزنامه کثیرالانتشار رسمی بانک و پیگیری‌های لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار را از جمله اقدامات بعدی در راستای بازگشایی نماد دی عنوان کرد.
گفتنی است، افزایش سرمایه 234 درصدی معادل 15000 میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران که در مجمع عمومی فوق العاده بانک دی به هیئت‌مدیره تفویض شد در حال پیگیری است.
منبع: بورس 24


١٧:٤٠ - دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥١٢    /    تعداد نمایش : ١٩٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج