چاپ        ارسال به دوست

رؤسای شعب موفق بانک دی در طرح جهش جذب منابع تقدیر شدند

طی مراسمی از روسای شعب موفق بانک دی در زمینه تحقق اهداف و عملکرد مطلوب در طرح جهش جذب منابع اسفند ماه سال 1399 تقدیر شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، در این مراسم، از 10 رییس موفق شعب بانک دی با اهدای لوح سپاس و هدیه ویژه مدیرعامل قدردانی شد.
در این نشست، رحیم طاهری، عضو هیئت‌مدیره بانک دی با اشاره به این‌که سال 1399 سال بسیار خوبی در تقویم بانک دی بود، ابراز امیدواری کرد سال 1400 نیز برای خانواده بزرگ دی در سایه عزم جمعی همکاران و پایبندی به برنامه‌ریزی و اجرای تفکر حرفه‌ای، سالی متمایز در صنعت بانکداری کشور رقم بخورد.
طاهری با تأکید بر این که مسیر حرکت بانک دی بر روی ریل موفقیت قرار گرفته است، گفت‌: کاهش زیان انباشته، کاهش NPL، رشد چشمگیر منابع، عملکرد موفق در زمینه فروش دارایی‌ها، اصلاح ساختار مالی، پیاده‌سازی تفکر حرفه‌ای و ایجاد تحول در ساختار نیروی انسانی با تمرکز بر جوانگرایی از جمله مهم‌ترین اقدامات بانک دی در سال 1399 محسوب می‌شود که با یاری خداوند متعال و تلاش شبانه‌روزی تمامی همکاران، زمینه افزایش سرمایه در روزهای پایانی سال را فراهم آورد تا یکی از مهم‌ترین خواسته‌های کارکنان و سهامداران طی 10 سال گذشته، تحقق یابد.
عضو هیئت‌مدیره بانک دی، در این نشست از تلاش‌های تمامی همکاران ستاد و شعب به ویژه همکاران شعبی که برای تحقق اهداف طرح جهش جذب منابع در اسفند ماه 1399 اهتمام مضاعفی ورزیدند قدردانی کرد و یادآور شد‌‌: تمامی همکاران باید از فرصت‌های ایجاد شده و شرایط مطلوب بانک دی برای بهبود شاخص‌های عملیاتی و شتاب بخشیدن به حرکت بانک در مسیر دستیابی به موفقیت‌ها و نتایج پایدار استفاده کنند تا شاهد اعتلای هر چه بیشتر نام بانک دی در صنعت بانکداری کشور باشیم.
در این مراسم از داود قاهری، احمد اسدی، سپیده شیربخت، سید‌محمد حسینی، علی باقری، زینب محمدزاده، ایرج باغبان‌ها، سید‌مصطفی مقیمی، مهرناز خلعتبری و رامین قاسمی، رؤسای شعب سعادت‌آباد، طالقانی، فرمانیه، وزرا، گرگان، ونک، بهارستان، تهرانپارس، زرافشان و شریعتی به پاس تلاش برای تحقق اهداف طرح جهش جذب منابع در اسفند ماه 1399 با اهدای لوح و هدیه ویژه مدیرعامل تقدیر شد.
همچنین طی این مراسم از هفت سال خدمت صادقانه و ارزشمند، حمیدرضا پوررجبعلی، سرپرست مدیریت بهبود و کیفیت بانک دی تقدیر شد.
گفتنی است، مراسم تقدیر از رؤسای شعب موفق در طرح جهش جذب منابع با حضور رحیم طاهری، عضو هیئت‌‌مدیره، مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی، همت‌اله حسین زاده سوادی، سرپرست مدیریت امور شعب، جلیل بی‌نظیر، رییس اداره امور شعب 1، مهدی پورمهر، سرپرست اداره بازاریابی و امیر لعلی، سرپرست مدیریت امور روابط‌عمومی و ارتباط با مشتریان بانک دی  برگزار شد.


١٣:٠٦ - سه شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٢٤٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج