چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بانک دی:

سال 1400، سال جهش و رشد بانک دی خواهد بود

مدیرعامل بانک دی گفت: سال 1400 سال جهش و رشد قابل توجه بانک دی است.
برات کریمی در حاشیه برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده بانک دی که به منظور تأیید افزایش سرمایه بانک برگزار شد، گفت: خدا را شاکرم که امروز توانستیم افزایش سرمایه بزرگ دو هزار و 243 درصدی بانک دی را به تصویب برسانیم که در مسیر رشد و بالندگی این بانک ارزش‌آفرین، بسیار اثرگذار خواهد بود.
وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده، سرمایه بانک دی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده نقدی سهامداران از 6 هزار و 400 میلیارد ریال به 150 هزار میلیارد ریال خواهد رسید، اظهار داشت: بانک دی سال‌ها با زیان انباشته سنگین مواجه بود و خروج از این زیان، کار بسیار دشواری بود که خوشبختانه با همت مدیران ارشد بانک و حمایت‌های بانک مرکزی، سازمان بورس و سهامداران، با مصوبه امروز مجمع عمومی فوق‌العاده، از شمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج خواهد شد.
مدیرعامل بانک دی تصریح کرد: در یک سال گذشته، بانک دی موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کاهش 50 درصدی زیان انباشته، کاهش7 درصدی قیمت تمام‌شده پول، افزایش سیر صعودی درآمدهای مشاعی و غیرمشاعی بانک، افزایش یک هزار و 100 درصدی سود سرمایه‌گذاری‌ها و... اشاره کرد.
وی ادامه داد: همچنین در یک سال اخیر شاهد عقد قرارداد همکاری با بنگاه‌های تولیدی و خدمات بزرگ اقتصادی، رشد 52 درصدی اعطای تسهیلات و کاهش 28 درصدی بدهی به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بودیم که سود و نتایج آن در سال 1400 نمایان خواهد شد و قطعاً در سال آینده، جهش بزرگ بانک دی را شاهد خواهیم بود.
کریمی همچنین با اشاره به عقد تفاهم‌نامه همکاری بین بانک دی و پُست‌بانک ایران، گفت: این تفاهم‌نامه موجب گسترش جغرافیایی ارائه خدمات به سهامداران و به‎ویژه جامعه بزرگ خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر خواهد شد.


١٤:٢١ - چهارشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤٤٦    /    تعداد نمایش : ٦٢٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج