چاپ        ارسال به دوست

با استقبال مشتریان از طرح های تسهیلاتی بانک دی صورت گرفت :

رشد 120 درصدی تسهیلات اعطایی بانک دی در 11 ماهه نخست سال 1399

سیاست‌های جدید بانک دی در پرداخت تسهیلات متنوع با استقبال کم‌نظیر مشتریان مواجه شده است.
به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، فعال‌سازی طرح‌های مختلف ارائه تسهیلات، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های عقود بانکی و ایجاد تسهیل در فرآیند اعطای تسهیلات سبب شده است که تقاضای دریافت تسهیلات از بانک دی افزایش یابد.
اطلاعات موجود نشان می‌دهد مانده تسهیلات اعطایی بانک دی از مبلغ 84 هزار میلیارد ریال در پایان سال مالی 1398 به مبلغ بیش از 185 هزار میلیارد ریال در 11 ماهه نخست سال جاری رسیده است که از افزایش بیش از 120 درصدی تسهیلات اعطایی در این مدت حکایت دارد.
تمرکز بانک دی بر وصول مطالبات غیرجاری، موجب افزایش منابع در اختیار و در نتیجه افزایش قدرت تسهیلات‌دهی بانک شده و امکان پرداخت تسهیلات بیشتر به مشتریان را فراهم کرده است.
بانک دی تلاش کرده با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، با مطالعه و شناسایی نیازهای اقشار مختلف و تمرکز بر بخش‌های مختلف اقتصادی و حمایت مالی از بیش از 30 فعالیت و کسب‌وکار، زمینه رونق کسب‌وکار و تسهیل در ارائه خدمات مطلوب به آحاد جامعه را با ارائه طرح‌های تسهیلاتی متنوع و اختصاصی از جمله طرح‌های دیدار دی، فرهنگیان، نمایندگان و کارگزاران بیمه، صرافان و طرح تسهیلاتی ویژه کادر درمان و کسب‌وکارهای آسیب‌دیده ناشی از کرونا فراهم کند.
پرداخت تسهیلات در قالب عقد تفاهم‌نامه با شرکت‌ها، سازما‌ن‌ها و اصناف مختلف با هدف توسعه کسب‌وکارها از دیگر سیاست‌های بانک دی در زمینه ارائه طرح‌های تسهیلاتی بوده است.
بانک دی به تازگی در پی استقبال گسترده مشتریان از طرح دی کارت اعتباری از این طرح تسهیلاتی با امتیازات جدید رونمایی کرده و با هدف تکریم بانوان کشور نیز طرح تسهیلاتی ویژه بانوان را معرفی کرده است.  


١٣:٥٨ - سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤٢٩    /    تعداد نمایش : ١٥١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج