چاپ        ارسال به دوست

در یازدهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور صورت گرفت:

تقدیر مدیرعامل بانک دی از رؤسای موفق شعب

در یازدهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور که با موضوع «مدیریت شعب در دوران اشاعه ویروس کرونا» به صورت مجازی برگزار شد، از رؤسای موفق شعب بانک دی تقدیر شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، در این مراسم که با حضور برات کریمی، مدیرعامل، رحیم طاهری، عضو هیئت‌مدیره و جمعی از معاونان و مدیران ارشد در ساختمان مرکزی بانک دی برگزار شد، از پنج رییس موفق شعب بانک دی با اهدای لوح سپاس و تندیس قدردانی شد.
بر اساس این گزارش، اسماعیل افتخاری، رییس وقت شعبه ملاصدرا و رییس کنونی اداره اعتبارات، سپیده شیربخت، رییس شعبه چهارراه فرمانیه، رامین قاسمی، رییس وقت شعبه دروس و رییس کنونی شعبه شریعتی، رضا سلطانی، رییس حوزه و شعبه مرکزی اصفهان و حبیب علیزاده زواردهی، رییس شعبه مرکزی بابل، به ترتیب، به عنوان رؤسای موفق شعب بانک دی معرفی شدند و از تلاش‌های آنان تجلیل به عمل آمد.
همچنین در این مراسم لوح تقدیر بانک مرکزی به پاس قدردانی از کارکنان شعبه ملاصدرا، به عنوان شعبه برتر بانک دی، به جلیل بی‌نظیر، رییس اداره امور شعب 1 اهدا شد.
گفتنی است گردهمایی معرفی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور، هر سال توسط بانک مرکزی ج.ا.ا و مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و با مشارکت تمامی بانک‌های کشور برگزار می‌شود که در سال جاری به علت محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد.
شایان ذکر است، رؤسای موفق شعب بانک دی در سال جاری بر اساس شاخص‌های موسسه آموزش عالی بانکداری ایران در چهار دسته شاخص‌های کمّی (میزان رشد تسهیلات و تعهدات، میزان کاهش مطالبات، میزان رشد منابع در یک سال گذشته)، شاخص‌های کیفی (میزان کاهش قیمت بهره‌ای پول)، شاخص‌های سرمایه انسانی (دارا بودن شاخصه‌های رهبری در سطح شعبه، دارا بودن شاخصه‌های دانشی و مربیگری مؤثر، دارا بودن شاخصه‌های تأثیرگذاری و حسن تعهد) و شاخص سابقه (نداشتن سوابق سوء بازرسی و نداشتن سوابق سوء انضباطی در یک سال گذشته) ارزیابی و انتخاب شدند.


١٣:٢٧ - يکشنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤١٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج