چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بانک دی با خانواده شهید «ژرژ کشیش هارطون» دیدار کرد
به مناسبت سال نو میلادی:

به مناسبت آغاز سال نو میلادی، مدیرعامل بانک دی با خانواده شهید «ژرژ کشیش هارطون»دیدار کرد.

به مناسبت آغاز سال نو میلادی، مدیرعامل بانک دی با خانواده  شهید «ژرژ کشیش هارطون» از شهدای جنگ تحمیلی دیدار کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی؛ به مناسبت میلاد خجسته حضرت عیسی مسیح (ع) و همچنین آغاز سال 2019 میلادی، محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی به همراه احمد حشمی پور، مدیرکل حوزه مدیریت و حسن عباسیان، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نه دی با خانواده شهید «ژرژ کشیش هارطون» از شهدای جنگ تحمیلی دیدار کردند.
قربانی در این دیدار با اشاره به نقش اقلیت های مذهبی در جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع‌مقدس گفت: هموطنان مسیحی و سایر اقلیت های مذهبی در طول جنگ تحمیلی برای دفاع از میهن اسلامی به مقابله با دشمنان پرداختند و با جوانمردی و شهامت در برابر زورگویی های رژیم بعثی عراق و کشورهای استعمارگر به خصوص آمریکای جنایتکار ایستادگی کردند.
مدیرعامل بانک دی در ادامه سخنانش از روحیه دشمن ستیزی و دلاورمردی های شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی یاد کرد و افزود: امید است جوانان برومند کشورمان با مطالعه و آشنایی با زندگینامه جوانانی که جان بر کف به جنگ با دشمن پرداختند، بتوانند پیرو راه آن ها باشند و از ایثار و ازخودگذشتگی آن ها درس بیاموزند.
در این دیدار، مادر شهید «ژرژ کشیش هارطون» ضمن قدردانی از حضور و ابراز لطف مدیرعامل بانک دی به شهدای اقلیت های مذهبی گفت: شهید «ژرژ کشیش هارطون» در حالی به صورت داوطلبانه برای حضور در جبهه های جنگ اعلام آمادگی کرد که به دلیل از دست دادن پدر، سرپرست خانواده بود اما با عشق برای ایران اسلامی در کنار همرزمانش علیه ظلم جنگید و شهد شهادت را نوشید.
گفتنی است؛ شهید «ژرژ کشیش هارطون» در سال 1367 و در آخرین روزهای جنگ تحمیلی در درگیری با منافقان در عملیات مرصاد به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 


١٢:٤٤ - پنج شنبه ١٣ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٠٥


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1397/10/15 11:20
0
0
درود بر دکتر سهم دینی عزیز رئیس کل بانک دی که کارمندانش را مجبور به انجام چنین کارهای خداپسندانه ای می کند
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج