چاپ        ارسال به دوست

تجلیل بانک دی از ملی پوشان تنیس روی میز

  بانک دی طی مراسمی از اعضای تیم ملی تنیس روی میز تقدیر کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی ، این مراسم  با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل، رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره ، علی فتحعلی ، نائب رئیس هیئت مدیره ،حسن علی قنبری، عضو هیئت مدیره ، احمد حشمی پور ، مدیرکل حوزه مدیریت ، جمشید قزوینیان ، مدیر روابط عمومی و تبلیغات بانک دی ، مهرداد علی قارداشی ، رئیس فدراسیون تنیس روی میز ، سیدکمال سید علی و مهران احدی اعضای هیئت رئیسه فدراسیون تنیس روی میز و اعضای تیم ملی بزرگسالان  بانوان و آقایان در بانک دی برگزار شد.
  محمدرضا قربانی ، مدیرعامل بانک دی در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان در کسب عنوان نائب قهرمانی دسته دوم مسابقات 2018 جهانی سوئد گفت: بانک دی از بدو تأسیس همواره در کنار رسالت اقتصادی خود توجه ویژه‌ای به حوزه مسئولیت اجتماعی داشته و خود را در قبال حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، مسئول می داند و این امر یکی از ارزش های سازمانی و مدیریتی بانک است.

مدیرعامل بانک دی  با اشاره به این که طی این سال‌ها یکی از حوزه های مورد علاقه بانک دی، حمایت از ورزش قهرمانی بوده است افزود: بانک دی سابقه حمایت از ورزش‌های مختلفی مانند اسکی، والیبال و تنیس روی میز را در کارنامه خود دارد و مفتخر است که با حمایت مالی خود زمینه ساز نخستین صعود تاریخی تیم ملی والیبال ایران به المپیک شده  و اکنون این تیم توانسته به جایگاه واقعی و مطلوب خود در عرصه جهانی دست یابد.

قربانی با یادآوری این که بانک دی در سال های گذشته صاحب یک تیم قدرتمند در لیگ برتر تنیس روی میز ایران بوده است گفت: حمایت های بانک دی از تنیس روی میز  از سال 1391 تاکنون ادامه دارد که کسب سهمیه المپیک جوانان آرژانتین، کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات جهانی سوئد و مجوز حضور در دسته اول جهانی  و نیز کسب مدال تیمی و مقام سومی مسابقات آسیایی توسط تیم جوانان پس از شصت سال را می توان از نتایج چشمگیر آن برشمرد.

مدیرعامل بانک دی سرمایه گذاری و حمایت درست و هدفمند نهادهای اقتصادی از ورزش را یک ضرورت در حوزه مسئولیت های اجتماعی دانست و گفت: موفقیت تیم هایی مانند والیبال و تنیس روی میز در عرصه جهانی موید این است که ورزش کشور می تواند با پشتیبانی مالی بانک ها اتفاقات بزرگ تری را رقم بزند.

قربانی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی تنیس روی میز کشورمان در مسابقات آسیایی جاکارتا، ورزشکاران را پرچم داران و سفیران ورزش در عرصه بین المللی دانست و گفت: باید از طریق ورزش قهرمانی و کسب عناوین قهرمانی، پرچم پرافتخار ایران اسلامی در جهان به اهتزاز درآید.

مهرداد علی قارداشی ، رئیس فدراسیون تنیس روی میز در این مراسم، ضمن قدردانی از حمایت های بانک دی در مسیر دستیابی به موفقیت های چشمگیر فدراسیون گفت: با توجه به تعلقی که اعضای فدراسیون تنیس روی میز به خانواده معزز شهدا ، جانبازان و ایثارگران دارند، تلاش کردیم نقش خود را برای معرفی بانک دی به عنوان یک نهاد اقتصادی ارزش آفرین در سطح ملی و بین المللی به درستی ایفا کنیم و در این راستا از تمامی ابزارها و امکانات تبلیغاتی فدراسیون از جمله تبلیغات تلویزیونی رایگان در 19 نوبت پخش، تبلیغات محیطی رایگان در میادین ورزشی و تبلیغ برند بانک بر روی لباس بازیکنان به منظور معرفی بانک دی استفاده نموده ایم.

  قارداشی افزود: خوشنامی بانک دی در نظام بانکی و دعای خیر خانواده معزز شهدا از مهم ترین پشتوانه های فدراسیون تنیس روی میز در مسابقات جهانی  و کسب این موفقیت ها بوده است.

سید کمال سید علی، عضو هیئت مدیره فدراسیون تنیس روی میز و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از حمایت های مالی و معنوی بانک ارزش آفرین دی ، ابراز امیدواری کرد  فدراسیون تنیس روی میز در ادامه مسیر حرفه ای خود همچنان از حمایت های بانک دی بهره مند شود. 

وی همچنین با اشاره به توانمندی های بانوان ورزشکار کشور، نقش حمایت نهادهای اقتصادی در رشد ورزش بانوان در سطح ملی و بین المللی را تاثیرگذار دانست.


جمشید قزوینیان ، مدیر روابط عمومی و تبلیغات بانک دی نیز در این مراسم از تلاش سخت کوشانه اعضای تیم ملی تنیس روی میز در مسابقات جهانی سوئد برای دستیابی به مقام نائب قهرمانی و کسب مجوز حضوردر دسته اول جهانی تقدیر کرد و گفت : اعضای تیم ملی تنیس روی میز آقایان و بانوان ، جوانانی دارای انگیزه با اخلاق حرفه ای هستند که می توانند نتایج درخشانی را در تاریخ ورزش کشورمان  به ثبت برسانند.

قزوینیان با  بیان این که تمامی اعضای تیم ملی تنیس روی میز با تمام توان  برای به نمایش گذاشتن یک بازی پرافتخار و در شان  کشور عزیزمان ایران تلاش کردند افزود: تیم ملی تنیس روی میز در مسابقات جهانی سوئد در مقابل تیم هایی که هر کدام مدعی قهرمانی جهان بودند قهرمانانه جنگید و با اقتدار پیروز میدان شد.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات بانک دی از تمرینات سخت و فشرده و مسابقات نفس گیر تیم ملی در کشور سوئد یاد کرد و گفت: ملی پوشان قهرمان تنیس روی میز موفق شدند با همت والا  و همدلی افتخار آفرینی کنند و نتیجه دور از انتظار نائب قهرمانی جهان را برای افتخارات جامعه ورزشی کشور به ارمغان بیاورند تا مردم ایران  غرور ملی را بار دیگر در عرصه جهانی تجربه کنند.

قزوینیان افزود: در کنار سرمایه گذاری برای تربیت نسل ورزشی یکی از وظایف مهم جامعه حمایت از دستاوردهای این عرصه و تقویت مهارت های ورزشکاران مطابق با استانداردهای بین المللی است و اکنون که تیم ملی تنیس روی میز توانسته با کسب نتیجه مطلوب به سطح یک جهانی راه یابد حمایت همه جانبه از آن یک وظیفه ملی است.

در پایان این مراسم، مهرداد علی قارداشی ، رئیس فدراسیون تنیس روی میز  به صورت نمادین  لباس تیم ملی تنیس روی میز در مسابقات جهانی سوئد را به مدیرعامل بانک دی اهدا کرد و از اعضاء و مربیان تیم ملی تنیس روی میز با اهدای لوح ،تقدیر شد.
همچنین مربیان و اعضای تیم ملی تنیس روی میز اقایان و بانوان با حضور در شعبه مرکزی بانک دی نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه اقدام نمودند.


 


١٠:٣٠ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٧١٣    /    تعداد نمایش : ٥٣٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج