چاپ        ارسال به دوست

نشست تخصصی ارزیابی و مدیریت عملکرد بانک دی برگزار شد
نشست تخصصی ارزیابی و مدیریت عملکرد بانک دی برگزار شد

  نشست تخصصی ارزيابي و مديريت عملكرد بانك دي با حضور محمدرضا قرباني، مديرعامل بانك برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومي و تبليغات بانك دي، در اين نشست كه با حضور مجتبي حيدري، معاون سرمايه انساني، آذر محصصي، مدير كل طرح و توسعه ،احمد حشمي پور، مديركل حوزه مديريت، اسدالله گنجعلي، مشاور معاونت سرمايه انساني و روساي ادارات ستادي برگزار شد محمدرضا قرباني، مديرعامل بانك دي به تشريح شرايط بانك و اهميت مديريت عملكرد كاركنان پرداخت.

قرباني ضمن قدرداني از اقدام ارزشمند معاونت سرمايه انساني برای برگزاري اين نشست تخصصي، از  مديران بانك دي به عنوان سربازان خط مقدم نظام اقتصادي یاد کرد و گفت: مدیران بانک با اتحاد ، همدلی ، عملکرد مسئولانه  و ایجاد انگیزه در کارکنان باید بتوانند نقش راهبري خود را در بانك ارزش آفرين دي ایفا نمایند.

مديرعامل بانك دي با بيان اين كه ارزیابی عملکرد، میزان اثربخشی فعالیت کارکنان را نمایان می سازد افزود: به وسیله‌ ارزيابي عملكرد صحيح و اصولي می‌توان ظرفیت ها، مهارت ها و تخصص های عملی کارکنان را مشخص کرد و به نقاط ضعف آنان پی برد و متناسب با آن،  برنامه‌هایی برای آموزش و بهبود توانایی‌هادر نظر گرفت.

قرباني با يادآوري اين كه مهم ترين پشتوانه بانك دي سرمايه انساني جوان،متخصص و با انگيزه است گفت: با بهره گيري از نتايج ارزيابي عملكرد، امكان به كارگيري بهينه کارکنان ايجاد می‌شود و اين امر در نهایت موجب افزايش بهره‌وری و سوددهی سازمان خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به تحریم های ظالمانه که همواره در سال های متمادی ، نظام اقتصاد ایران را تحت تاثیر قرار داده است افزود: نظام بانکی تنها واحدی است که وظیفه تامین مالی کشور را در کنار دولت بر عهده دارد و بانک ها در شرایط کنونی نیز باید با اتخاذ سیاست های واقع گرایانه  نقشی حمایت گر در بهبود شرایط اقتصادی کشور ایفا کنند.

مدیرعامل بانک دی تقویت ارتباط موثر میان ستاد و شعب و مدیران و کارکنان را عامل مهمی در هم افزایی و افزایش میزان بهره وری دانست و گفت:  شایسته سالاری  و جوان گرایی  از جمله سیاست های مورد نظر بانک دی در تامین  و ارتقای رتبه نیروی انسانی است چرا که آینده این بانک متعلق به نیروهای جوان و با انگیزه ای است که با پشتکار و خلاقیت ، مسیر تعالی آن را هموار می سازند.

مجتبي حيدري، معاون سرمايه انساني در نشست تخصصی ارزيابي و مديريت عملكرد بانك دي با تاكيد به ضرورت برنامه محور بودن يك سازمان، هدف از برگزاري اين نشست را در راستاي بهبود عملكرد و دستيابي به پيشرفت بانك عنوان كرد.

حيدري با بيان اين كه در عصر كنونی، تحولات شگرف دانش مدیریت، وجود نظام مدیریت عملکرد را اجتناب ناپذیر كرده است و فقدان آن در ابعاد مختلف سازمان اعم از استفاده از منابع و امكانات، كاركنان، اهداف و استراتژی‌ها، یكی از نشانه های ضعف سازمان قلمداد می‌شود ، گفت: هر سازمان به منظور آگاهی از میزان مطلوبیت و كیفیت فعالیت‌های خود به ویژه در محیط‌های پیچیده ، نیاز مبرم به نظام مدیریت عملکرد دارد.

وي افزود: طراحي و اجراي مدیریت عملكرد در سازمان موجب شناسایی بخشی از مسائل و مشكلات سازمان شده و می تواند براي حل آن ها راهكارهای عملی ارائه دهد.

در ادامه اين نشست تخصصي، روساي ادارات با طرح مسائل و بررسي موضوعات اداره متبوع خود به بيان ديدگاه ها و هم انديشي پرداختند.

گفتني است در ادامه اين نشست، كارگاه آموزشي  مديريت عملكرد با محورهاي ارائه راهكارهاي حوزه سرمايه انساني با استفاده از تغيير فرهنگ، بهبود عملكرد و مشاركت كاركنان، ارائه مفاهيم و مدل مديريت عملكرد و اهميت استقرار آن در بانك  با حضور روساي ادارات برگزار شد.
١٥:٣٠ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٩٣    /    تعداد نمایش : ٥٧١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج