چاپ        ارسال به دوست

با سرمایه گذاری بانک دی:ساخت بزرگ ترین مجتمع تجاری، فرهنگی،تفریحی رشت آغاز شد
با سرمایه گذاری بانک دی:

ساخت بزرگ ترین مجتمع تجاری، فرهنگی،تفریحی رشت آغاز شد

 در مراسمی با حضور رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانک دی،  عملیات ساخت بزرگ ترین  مجتمع تجاری، فرهنگی، تفریحی در شهر رشت آغاز شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، در حاشیه سفر هیئت مدیره بانک دی به شهر رشت که با هدف بازدید از شعبه این بانک انجام شد ، عملیات ساخت بزرگ ترین مجتمع تجاری، فرهنگی، تفریحی رشت طی مراسمی با حضور رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره، شعبانعلی داورپناه، معاون اعتبارات، ناصر شریعتی، مدیر کل بازاریابی و امور شعب، احمد حشمی‌پور مدیرکل حوزه مدیریت بانک دی، عبدالکریم بابارضا، مدیر عامل شرکت توسعه دیدار ایرانیان و سیدمحمود حسینی، مدیرعامل شرکت عمران و مسکن آباد دی آغاز شد.
رضا سهم دینی ، رئیس هیئت مدیره بانک دی در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع تجاری، فرهنگی ، تفریحی رشت با بیان اینکه بانک ها در توسعه فضای شهرها می توانند نقش مهمی داشته باشند، گفت: بانک دی به عنوان نهاد اقتصادی و مالی، با رویکرد اجتماعی و فرهنگی تأمین مالی پروژه هایی در راستای توسعه خدمات شهری را در دستور کار دارد.
وی افزود: امروزه بخش عمده تجهیز و تخصیص منابع مالی هرکشور توسط شبکه بانکی صورت می پذیرد و بانک ها درهر جامعه علاوه بر آن که از طریق اعطای تسهیلات می توانند به خلق پول بپردازند، تنظیم کننده عمده نظام پرداختهای جامعه نیز به شمار می روند.
بر اساس این گزارش، عملیات اجرا و تکمیل این مجتمع که با سرمایه‌گذاری بانک دی و در هفت طبقه با کاربری های تجاری، فرهنگی و تفریحی-ورزشی در مساحتی به متراژ 12078 مترمربع آغاز شده است.
گفتنی است بر اساس برنامه ریزی انجام شده این پروژه طی حداکثر 24 ماه به بهره برداری خواهد رسید و به متقاضیان واجد شرایط فروخته می شود.
١٢:٣١ - شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٠٢    /    تعداد نمایش : ٦٠٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج