چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بانک دی از همکاران اداره روابط عمومی و تبلیغات تقدیر کرد
به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی:

مدیرعامل بانک دی از همکاران اداره روابط عمومی و تبلیغات تقدیر کرد

به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، مدیرعامل بانک دی با حضور در اداره روابط عمومی و تبلیغات از عملکرد قابل قبول همکاران این اداره تقدیر کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی؛ محمد رضا قربانی، مدیرعامل بانک دی، به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در نشستی صمیمی با همکاران اداره روابط عمومی و تبلیغات با بیان این که روابط عمومی بانک دی از نظر عملکرد یکی از بهترین روابط عمومی ها در نظام بانکی است گفت: اقدامات شایان توجه حوزه روابط عمومی و تبلیغات بانک دی در جهت ارتقای معرفی خدمات و اقدامات این بانک در اذهان عمومی قابل تقدیر است.
قربانی  با بیان اینکه روابط عمومي قدرتمند نشانگر سازمان قدرتمند است و می تواند با نفوذ در عمق افكار عمومي و مطالعه و بررسي دقيق و كارشناسي اخبار و اطلاعات بيروني و پردازش اين اطلاعات جهت ايجاد تغييرات مطلوب در سازمان اقدام نماید
وی با اشاره به موفقیت های کسب شده توسط روابط عمومی بانک دی در سال گذشته گفت: سال 1396 سال بسيار پرتلاشي برای همکاران روابط عمومی بود که نتیجه این تلاش ها بر اساس ارزیابی های بعمل آمده توسط نهاد های تخصصی،  دست یابی به موفقیت ها و نتایج قابل قبول بوده است .
مدیرعامل بانک دی در ادامه با تبیین نقش روابط عمومی در پیشبرد اهداف و ماموریت های بانک افزود: امید است همکاران ارزش آفرین اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی با پشتکار و تلاش مجدانه چون گذشته افتخار آفرین باشند.
قربانی نقش اداره روابط عمومی و تبلیغات را در تحقق ماموریت های بانک حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: فلسفه وجودی و نقش روابط عمومی در مدیریت افکار عمومی بر هیچ کس پوشیده نیست و خوشبختانه روابط عمومی بانک دی توانسته با تکیه بر ظرفیت های موجود از جمله همکاران متخصص و کارآمد در این زمینه به خوبی بدرخشد.
مدیرعامل بانک دی در پایان با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در شرایط حساس کنونی نظام بانکی و اقتصادی کشور تاکید کرد: فعالان این عرصه باید بتوانند با بهره گیری از دانش و تخصص حرفه ای نسبت به انتقال صحیح اطلاعات به جامعه تلاش نمایند و سعی بر آن داشته باشند که با شفاف سازی و انتشار اخبار موثق در تنویر افکار عمومی نقش آفرین باشند.
در ادامه این دیدار؛ جمشید قزوینیان، رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی ضمن ارج نهادن به حضور صمیمانه مدیرعامل بانک در جمع همکاران روابط عمومی گفت: مجموعه ی روابط عمومی در تحقق رسالت های از پیش تعیین شده ی بانک ، همواره از حمایت های بی دریغ مدیرعامل و اعضای محترم هیئت مدیره بهره مند بوده است و توانسته با تلاش بی وقفه در این زمینه به موفقیت های چشمگیری دست یابد.
رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی با بیان اینکه تلاش نموديم در تمامي فعالیت ها تحقيق و پژوهش را چاشني کارمان کنيم گفت: طی یک سال گذشته  30 کار پژوهشي و افکارسنجي در روابط عمومی صورت گرفت که بر اساس آن موفق به دريافت جايزه خط کش طلايي و نشان افکار عمومي از سمپوزيوم بين المللي روابط عمومي شديم.
قزوینیان افزود: سال گذشته در يکي از مهم ترين رويدادهاي علمي کشور در حوزه تبليغات  توانستيم در رشته هاي  تبليغات محيطي و کمپينهاي جامع تبليغاتي با کسب رتبه  اول، دو شاهين  طلايي اين رويداد را براي بانک به ارمغان بياوريم، همچنین در طرح ارزيابي روابط عمومي هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران عنوان روابط عمومي برتر را کسب نمودیم.
رییس اداره روابط عمومی بانک دی به تشریح اقدامات صورت گرفته در مدیریت شبکه خبری بانک پرداخت و گفت: در سال گذشته، اخبار توليدي بانک با افزايش 2 برابري نسبت به مدت مشابه مواجه شد و  با تعامل مستقيم با 165 خبرنگار فعال در حوزه بانک، بيمه و بورس، اخبار بانک در حدود 17000 بار در رسانه هاي مختلف بازنشر شد.
وی با اشاره به راه اندازي رادیو اینترنتی « صداي دي» بعنوان اقدامی خلاقانه در روابط عمومی گفت: توليد سرود سازماني، يکپارچه سازي ال سي دي هاي شعب، تغییر ظاهر وب سايت بر اساس استانداردهاي روز جهاني، ارتقای 500 هزار پله صعود جهاني در رتبه وب سایت، الگو گزيني و مذاکره با بانک هاي برتر دولتي و خصوصي کشور از دیگر اقدامات روابط عمومی در سال گذشته است.
قزوینیان ادامه داد: در حوزه مسئوليت اجتماعي گام هاي مؤثري برداشتیم و توانستيم استراتژي حوزه مسئوليت اجتماعي را تدوين کنيم و تفاهم نامه هاي متعددي را منعقد کنیم و در همين راستا آموزش رايگان سواد مالی به فرزندان شاهد را در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به  موفقیت های چشمگیر روابط عمومی در حوزه شبکه های اجتماعی گفت: بر اساس نتایج ارزیابی معیارهاي 6 گانه شبکه های اجتماعی در سال گذشته، توانستیم رتبه اول در معیار «تعداد بازدید از هر پست » را  به خود اختصاص دهیم همچنین در معیارهای «نفوذ محتوا در تلگرام» ، «تغییر کیفیت محتوا نسبت به سه ماهه قبل» و «تعداد پست در هر ماه» نیز به ترتیب موفق به کسب رتبه های سوم، چهارم و پنجم شدیم.
در پایان این نشست، مدیر عامل بانک دی  ضمن تبریک مجدد به مناسبت فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و تقدیر  از تلاش های بی وقفه تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی و بویژه همکاران روابط عمومی ابراز امیدواری کرد متخصصان عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی با ارتقای دانش  و مهارت های خود در حوزه اطلاع رسانی تخصصی به مخاطبین نقش آفرین باشند.
٠٨:١١ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٠٠    /    تعداد نمایش : ٥٩٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج