چاپ        ارسال به دوست

دیدار نوروزی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دی با کارکنان ستاد مرکزی
دیدار نوروزی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دی با کارکنان ستاد مرکزی


مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دی به مناسبت آغاز سال نو با کارکنان ستاد مرکزی بانک دیدار کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک با کارکنان ستاد مرکزی   در جمعی صمیمی دیدار و گفت و گو کردند.
بر اساس این گزارش محمدرضا قربانی مدیرعامل بانک دی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های همکاران ارزش آفرین بانک دی در تحقق اهداف سال 96 رویکرد اصلی بانک در سال 97 را رسیدن به سودآوری با مدیریت هزینه ها ، کاهش نرخ تمام شده پول، استفاده از ظرفیت های داخلی و حرکت در مسیر حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعلام کرد و گفت : اگر از تولید ملی حمایت شود سرمایه گذاری رونق می گیرد و مسئله ی اصلی کشور که اقتصاد و معیشت مردم است روبه بهبود می رود و شاهد کاهش بیکاری خواهیم بود.
مدير عامل بانك دي نقش نظام بانكي را در حمايت از كالاي ايراني حائز اهميت دانست و گفت: نظام بانکی باید با تخصيص صحیح منابع به رونق تولید داخلي كمك كند و در این خصوص عملكرد مناسبي داشته باشد
قربانی افزود: این امر در رونق سرمايه گذاري موثر بوده و به دنبال آن فعاليت هاي توليدي گسترش پيدا می كند كه گامی عملي و مهم در حمايت از شعار سال است.
مدیرعامل بانک دی از عزم راسخ هیئت مدیره بانک برای تحقق برنامه‌های تدوین شده مورد نظر بانک خبر داد و گفت:  سال ٩٧ سال سرنوشت‌سازی است که این مهم با سخت کوشی همکاران ستاد و شعب محقق خواهد شد .
وی همچنین با اشاره به اهمیت نقش شعب در توسعه و تحقق اهداف بانک به پشتیبانی فراگیر نیروهای ستادی در یاری رساندن به شعب تاکید کرد.
 در این دیدار  قرباني و اعضاي هيئت مديره بانك ضمن تبریک سال نو، از خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای کارکنان ارزش آفرین گروه مالی دی خواستار شدند.
١٧:٥١ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٦٤١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج