چاپ        ارسال به دوست

بانک دی، به بانک‌های عامل صندوق توسعه ملی پیوست

 بانک دی با هدف کمک به تولید و اشتغال ملی و شکوفایی اقتصادی کشور به عنوان بانک عامل جهت ارائه تسهیلات در بخش صنعت و معدن، به صندوق توسعه ملی پیوست.

به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، صندوق توسعه ملی طی قراردادی با پذیرش بانک دی، به عنوان یکی از بانک‌های عامل جهت ارائه تسهیلات به بخش‌های خصوصی، تعاونی و نهادهای عمومیِ غیردولتی، بخشی از منابع خود را نزد این بانک سپرده‌گذاری کرد.

 بر اساس این گزارش، طبق قرارداد سپرده‌گذاری فیمابین صندوق توسعه ملی و بانک دی، مقرر گردید تا از محل سپرده‌گذاری صندوق توسعه ملی نزد بانک دی، تسهیلات مالی به منظور تأمین سرمایه ثابت و سرمایه در گردش بخش صنعت و معدن در نقاط توسعه یافته و توسعه‌نیافته با نرخ‌های ترجیحی پرداخت گردد.

گفتنی است در این قرارداد بانک دی به عنوان بانک عامل جهت ارائه تسهیلات در بخش صنعت و معدن، مسئولیت بررسی طرح توجیهی فنی- اقتصادی، اهلیت متقاضی و پذیرش طرح در چارچوب موضوعی و عناوین مشخص شده را دارد که متقاضیان دریافت تسهیلات پس از طی مراحل و تشریفات قانونی، می‌توانند فرایند دریافت تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی را طی کنند.

شایان ذکر است استفاده‌کنندگان از تسهیلات صندوق توسعه ملی فعالان اقتصادی بخش خصوصی (اشخاص حقیقی و حقوقی)، بخش تعاونی و بنگاه‌های اقتصادی متعلق به مؤسسات عمومی غیردولتی هستند.


١٧:١٩ - دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج