چاپ        ارسال به دوست

پنجمین جشنواره ورزشی کارکنان گروه مالی دی با معرفی نفرات برتر پایان یافت

اختتامیه پنجمین جشنواره ورزشی کارکنان گروه مالی دی، طی مراسمی با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی و خانواده شهیدان محمد غلامی و شیرین سلیمی از شهدای انقلاب اسلامی و دو تن از پیشکسوتان تیم ملی فوتبال، نیما نکیسا و آرش برهانی و تیم ملی فوتسال محمود خوراکچی در مجتمع ورزشی غدیر برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، در آیین اختتامیه این جشنواره مجتبی حیدری معاون سرمایه انسانی بانک ضمن اشاره به روند برگزاری جشنوراه ورزشی در سنوات گذشته و تقدیر از عوامل اجرایی مسابقات گفت: پنجمین جشنواره ورزشی کارکنان گروه مالی دی به‌ مناسبت ایام الله دهه فجر در پنج رشته ورزشی فوتسال، طناب‌کشی، تنیس روی میز، شطرنج و پرس‌سینه، با مشارکت حدود 300 نفر از کارکنان ستاد مرکزی، شعب تهران و شرکت‌های تابعه گروه مالی دی در دو بخش ورزش‌های تیمی و انفرادی برگزار شد.

بر اساس این گزارش در اختتامیه این جشنواره، تیم‌های فوتسال « نیروگاه دماوند» و « دی نوین» از میان 15 تیم و چهار گروه تیمی حاضر در این دوره از رقابت ها در مرحله نهایی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم فوتسال «نیروگاه دماوند» با برتری مقابل «دی نوین» به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال دست یافت.همچنین در دیدار رده بندی بین دو تیم «‌شهید‌اکبری» و «حراست» تیم شهید اکبری به مقام سوم و تیم «‌حراست» به مقام چهارم دست یافت و تیم شهید اکبری بر‌اساس شاخص تعداد خطا و کارت زرد و قرمز به‌عنوان تیم اخلاق انتخاب شد.

  در رشته طناب‌کشی نیز از میان 4 تیم حاضر در این مسابقات، تیم «معاونت مالی» با پیروزی مقابل تیم «معاونت فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک » موفق به کسب رتبه نخست در این رشته شد.
در این مراسم از نفرات برتر در مسابقات انفرادی که در سه رشته تنیس روی میز، شطرنج و پرس سینه برگزار شد، تقدیر به عمل آمد که اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:.
** رشته تنیس روی میز:
تعداد شرکت کننده: 25 نفر 
مقام اول: حمیدرضا پوررجبعلی(اداره کل طرح و توسعه) 
مقام دوم:  فرزاد رحیمی (شعبه اقدسیه)
مقام سوم مشترک: سپهر قاسمی(اداره کل طرح و توسعه) و مصطفی حسین‌خواه (شعبه اقدسیه) 
** رشته شطرنج:
تعداد شرکت کننده: 16 نفر
مقام اول: ایمان معصومی (معاونت ارزی و امور بین‌الملل)
مقام دوم: مجید حق‌خواه (معاونت فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک) 
مقام سوم: محمد باقر ابراهیمی نسب (شعبه نیاوران) 
** رشته پرس سینه: 
تعداد شرکت کننده: 17 نفر
مقام نخست در وزن منهای 80  کیلوگرم عبدالله شیری (اداره کل طرح و توسعه)
مقام نخست در ورزن 80 الی 90 کیوگرم احمد قدس‌الهی (اداره کل طرح و توسعه)
مقام نخست در وزن 90 الی 100 کیلوگرم وحید نجاتی (شعبه وزرا)
مقام نخست در وزن مثبت100 کیلوگرم رضا شیرین (اداره کل پشتیبانی)
گفتنی است در حاشیه این مراسم، به مناسبت ایام الله دهه فجر، از خانواده شهیدان محمد غلامی و شیرین سلیمی، از شهدای انقلاب اسلامی تقدیر شد.
٠٩:٣٧ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤١    /    تعداد نمایش : ٧٢٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج