چاپ        ارسال به دوست

در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در بانک دی انجام شد:

اهداي بسته‌هاي كمك آموزشي به دانش آموزان مدارس مناطق محروم کشور

بانک دی در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در آستانه فصل بازگشايي مدارس به دانش آموزان مدارس مناطق محروم کشور لوازم التحریر اهدا كرد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، در این اقدام که با هدف کمک به ارتقای سطح آموزشی دانش آموزان مناطق محروم ایران صورت گرفت،  در تهیه لوازم التحریر مورد استفاده در بسته های آموزشی با رویکرد حمایت از تولید ملی از محصولات ساخت ایران استفاده شد.

بانک دی در این برنامه، بسته های لوازم التحریر شامل دفترچه، خودکار، مداد، پاک کن و تراش که از ملزومات اولیه تحصیل می باشند را تهیه و ارسال کرده است تا از طریق همکاران شعب شهرستان، در مدارس مناطق محروم کشور توزیع شود.

بر اساس این گزارش، در هر شهرستان، روسای شعب با همراهی همیاران روابط عمومی و هماهنگی استانداری، فرمانداری و اداره آموزش و پرورش آن شهرستان، نسبت به شناسایی مدارس مناطق محروم اقدام و بسته های آموزشی را بین دانش آموزان توزیع کردند.

گفتنی است مسئولیت اجتماعی سازمان همان مسئولیت در برابر جامعه ، انسان ها و محیطی است که در آن فعالیت می کند و امروزه این مسئولیت از مسئولیت های اقتصادی و مالی سازمان فراتر رفته است؛ در این میان بانک دی نیز طی سالیان گذشته در حوزه های ارتقای فرهنگ جامعه با حمایت از چاپ کتب و نشریات علمی تخصصی گوناگون، حمایت مالی از برگزاری همایش های تخصصی، حمایت از تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران، حمایت از فدراسیون تنیس روی میز، حمایت از پایان نامه های علمی و پژوهشی و در حوزه محیط زیست با ارتقای  حوزه بانکداری الکترونیکی نقش آفرینی نموده و امسال نیز با ارسال بسته های لوازم التحریر به مناطق و مدارس محروم در این خصوص ایفای نقش نموده است.

انتهای پیام


١١:٤٦ - سه شنبه ٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٦١    /    تعداد نمایش : ٧٧٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج