چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بانک دی:

ارتقای عملکرد بانک در گرو بکارگیری دانش و تجربیات همکاران است

سرپرستان جدید اداره کل حقوقی و اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک دی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، در مراسمی با حضور محمد رضا قربانی، مدیرعامل بانک دی و  مدیران ارشد بانک، سرپرست جدید اداره کل حقوقی و سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت ها معرفی شدند.

در این مراسم، قربانی ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در اداره کل حقوقی، غلامحسین عربیه را به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی کرد.

مدیرعامل بانک، کارکنان جوان و متخصص اداره کل حقوقی را به عنوان یکی از نقاط قوت این اداره کل دانست و گفت: تغییرات در بخش مدیریت سازمان ها همواره وجود دارد و ایجاد تغییر در سمت مدیریت، نشان از ضعف در اجرا و عملکرد نیست بلکه می تواند دریچه ای برای ورود تجربیات و دانش جدید به بانک باشد و انتظار داریم همکاران جوان ما در راستای ارتقای عملکرد بانک از فرصت حضور مدیران با تجربه جهت اندوختن علم و دانش و بکارگیری تجربیات گرانقدر آن ها استفاده نمایند.   

قربانی در ادامه افزود: اداره کل حقوقی بانک دی نسبت به ادوار گذشته دارای شرایط بهتری است و پیشرفت قابل توجهی داشته و امید آن می رود با حضور سرپرست جدید این اداره کل که از متخصصان حقوقی در نظام بانکی کشور هستند و سال ها خدمت صادقانه و خالصانه در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه کاری خود دارند بتوان شاهد ارتقاء سطح کیفی عملکرد بانک در این حوزه بود.

قربانی در ادامه احمد عبداللهیان را به عنوان سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت ها معرفی کرد و گفت: به دلیل برخی تداخل وظایف در چارت سازمانی قبلی ، برخی از حوزه های سازمانی نمی توانستند به صورت حرفه ای به انجام وظایف تخصصی خود بپردازند و این امر باعث شد تا هیات مدیره جدید در رستای چابک سازی به بازنگری چارت سازمانی جدید بانک بپردازد و خوشبختانه این کار در زمان بسیار کوتاهی انجام شد و یکی از این تغییرات، ایجاد اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت ها بود.

مدیر عامل بانک دی با اشاره به سوابق حرفه ای عبداللهیان در نظام بانکی کشور گفت: امیدواریم با توجه به سوابق قابل توجه ایشان شاهد پیشرفت های قابل توجهی در حوزه سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک باشیم.

مدیرعامل بانک دی در پایان ضمن تقدیر از خدمات علی ملکوتیان در دوره تصدی مسئولیت اداره کل حقوقی بانک برای سرپرستان جدید آرزوی موفقیت و توفیق خدمت گزاری به گروه مالی دی و جامعه سهامداران بانک نمود.

انتهای پیام


١١:٣١ - سه شنبه ٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٦٠    /    تعداد نمایش : ٩١٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج