چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بانک دی:

توسعه فعالیت های بانکی، در گرو توسعه دانش همکاران است

از اعضای تیم المپیاد بانکی بانک دی با حضور مدیران ارشد بانک تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمد رضا قربانی، مدیرعامل بانک دی با حضور در جمع اعضای تیم المپیاد بانک دی که در اولین دوره المپیاد بانکی، موفق به کسب رتبه دوم از بین 14 بانک و موسسه اعتباری شده بودند، ضمن ابراز خرسندی از کسب این جایگاه از اعضای تیم با اهدای لوح، تقدیر کرد.

قربانی در این مراسم ضمن تبریک به اعضای تیم و هم چنین همکاران معاونت سرمایه انسانی که با کسب مقام دوم لیاقت و شایستگی علمی بانک دی را در میان  14 بانک و موسسه اعتباری به اثبات رساندند، گفت: کسب این رتبه برای سال اول حضور در چنین رقابتی قابل تقدیر است و انشاءالله در رقابت های سال های بعد، با مدیریت و افزایش میزان دانش همکاران شاهد حضور موفق تعداد بیشتری از همکاران در جمع اعضای تیم المپیاد بانکی باشیم.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت حضور پرقدرت بانک دی در رقابت های علمی افزود: امیدواریم با همت همکاران و تلاش مدیران، سال آینده شاهد کسب رتبه نخست بین بانک ها باشیم؛ زیرا حضور قدرتمند علمی در عرصه رقابت های بانکی، می تواند بهترین تبلیغ برای بانک دی باشد.

وی در  پایان با اشاره به اهمیت نقش آموزش های حین خدمت در افزایش دانش کارکنان افزود: هریک از شما در محل فعالیت خود اعم از ستاد و شعبه، در انتقال تجربه و دانش خود به دیگران کوشا باشید و فضای محل کار خود را به محیطی با نشاط ، پویا و پایبند به اصول علمی تبدیل نمایید.

در این مراسم مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی بانک دی گزارشی از روند انتخاب اعضای تیم المپیاد بانکی ارائه کرد و گفت: ترکیب این تیم بر اساس آزمون ها و نمرات آموزشی همکاران به گونه ای انتخاب شد که همکاران تهران و شهرستان از پست های مختلف سازمانی در ترکیب تیم، حضور داشته باشند.

وی هم چنین تصریح کرد: این آزمون سبب تقویت روحیه کار تیمی در همکاران شد و آن ها در جلسات آموزشی مختلف و نیز یک اردوی سه روزه آموزشی نسبت به انتقال دانش خود بین یکدیگر اقدام کردند  و امتیاز کسب شده بانک دی بر اساس مجموع رتبه های اول تا سومی است که هریک از اعضای تیم در سرفصل های مختلف آزمون کسب نموده اند.

در انتهای مراسم نیز لوح تقدیر اعضای تیم المپیاد بانکی از طرف مدیر عامل بانک اهدا شد.

 

انتهای پیام 

 ٠٧:٢٣ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٥٣    /    تعداد نمایش : ٧٩٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج