چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت عید سعید قربان

مدیرعامل بانک دی در پیامی عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمد رضا قربانی، مدیرعامل بانک دی در پیامی، فرارسیدن عید سعید قربان را به تمام ذینفعان و همکاران بانک ارزش آفرین دی تبریک و تهنیت گفت.

 

در متن پیام چنین آمده است:

وَفَدَیْنَاهُ بِذِبْحٍ عَظِیمٍ / صافات (107)

و او(اسماعیل) را در ازای قربانی بزرگی باز رهانیدیم.

 

ماه ذی الحجه از ماه های مقدس مسلمانان است و همواره مسلمانان اهتمام ویژه ای برای عبادت در این ماه به خصوص در دهه ی اول دارند و دهمین روز این ماه گرانبها  یعنی"عید سعید قربان" پرشکوه ترین جلوه ایثار و زیباترین شکل بندگی در برابر عظمت قدرت و خواست خداوند متعال است.

عید قربان، عید از خود گذشتی و عید پایداری است. این عید  تجلی عشق بنده به خداست؛ عید رهایی از هرگونه تعلقات وپیرایه های دنیوی و در یک کلام "رهایی از آنچه غیر خدایی است".

این فلسفه الهی را میتوان به خوبی در مناسک حج یافت آنجا که انسان  در عرفات به شناخت می رسد و در مشعر به شعور الهی و در منا، رهایی از تعلقات دنیوی ورسیدن به عشق و قرب الهی را آرزو می کند و از شیطان برائت می جوید.

بر ماست تا در آستانه این عید گرانبها که یادآور خاطره ماندگار بندگی  حضرت ابراهیم (ع) در برابر عظمت پروردگار است، یاد و خاطره رخداد منا و فوت حجاج بيت الله الحرام را نیز گرامی بداریم و این عید را فرصت گرانبهایي بدانیم تا باردیگر دل به حب حضرت رسول و خاندان گرامی اش بسپاریم و بیش از پيش به درگاه خداوند سبحان تقرب جوییم.

با امید به اینکه تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر  (عج)  همصدا با منادیان حق در عید سعید قربان خشوع و بندگی را نصب العین خود سازیم و در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گام برداریم.

اینجانب به نمایندگی از اعضای هیات مدیره و همکاران بانک دی، این عید بزرگ را به همه ذینفعان ارزش آفرین بانک دی و خانواده های گرامی تبریک و تهینت عرض می نمایم.  

انتهای پیام 


١٤:٥٩ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٣٤    /    تعداد نمایش : ٥٧٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج