چاپ        ارسال به دوست

رئیس هیات مدیره بانک دی:

انتظار می رود جانشین پروری در بانک دی اجرایی شود

رئیس هیات مدیره بانک دی از شعب مطهری و  نور ولیعصر(عج) و باجه بانک در بنیاد شهید و امورایثارگران بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک دی، رضا سهم دینی، رئیس هیات مدیره بانک دی، به همراه حسین ظریفی خامنه، معاون مالی و سرمایه گذاری و احمد حشمی پور، مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل حوزه هیات عامل، ضمن حضور در شعب مطهری و نور ولیعصر (عج) و نیز باجه بانک دی در بنیاد شهید و امور ایثارگران، با همکاران و روسای این شعب دیدار کرده و به گفتگو نشستند.

سهم دینی در این دیدار ها با تاکید بر جانشن پروری در بانک گفت: تربیت مدیران آینده یکی از مهمترین راهکارهای توسعه سازمان ها است و از همکاران با تجربه و پیشکسوت انتظار می رود با انتقال دانش و تجربه به همکاران جوان، به موضوع جانشین پروری توجه ویژه ای نمایند.

وی شناسايي افراد مستعد براي تقبل مسئوليت‌ مديريت را هدف جانشین پروری عنوان نمود و تصریح کرد: از مزایای جانشین پروری در سازمان، اطمينان از وجود مديران مورد نياز در آينده ، ايجاد بستر و زمينه استفاده مؤثر از ظرفيت‌هاي كارشناسان مستعد و  فراهم‌سازي امكان رشد و ارتقاي شغلي كارشناسان است که روحیه رقابت سالم را تقويت مي‌كند.

سهم دینی همچنین با تاکید بر تقویت بهداشت اعتباری خاطرنشان کرد:یکی از عوامل موثر در کنترل و کاهش مطالبات معوق و مشکوک الوصول در بانک،  رعایت بهداشت اعتباری و اعتبارسنجی دقیق مشتریان قبل از اعطای تسهیلات است که انتظار هیات مدیره ، رعایت این اصل توسط همه همکاران می باشد.

رئیس هیات مدیره بانک دی در پایان تکریم مشتریان را رسالت هریک از همکاران عنوان نمود و اظهار کرد: از آنجا که همکاران شعب در ارتباط مستقیم با مشتریان هستند، می توانند با تکریم و احترام به آن ها در افزایش وفاداریشان به بانک نقش آفرین باشند.

انتهای پیام 


١٠:٣٩ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٧٠٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج