چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل بانک دی:

عملکرد شرکت های گروه مالی دی در صورت های تلفیقی بانک موثر است

مدیرعامل بانک دی با حضور در شرکت توسعه دیدار ایرانیان، نمایندگان بانک در ترکیب هیات مدیره این شرکت را تعیین کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمد رضا قربانی، مدیر عامل بانک دی به همراه جمعی از مدیران بانک،  در شرکت توسعه دیدار ایرانیان حاضر شدند و در خصوص عملکرد شرکت با مدیران آن مجموعه به گفتگو پرداختند.

این جلسه با ارائه گزارش عملکرد شرکت توسعه دیدار ایرانیان توسط مدیر عامل این شرکت آغاز شد و پس از آن قربانی با اشاره به اهمیت سودآوری شرکتهای گروه مالی دی برای بانک و تاثیر آن در صورتهای تلفیقی پایان سال، تصریح کرد: بهتر است شرکت های گروه مالی دی، در راستای سودآوری بیشتر، تا جایی که امکان دارد از خدمات یکدیگر استفاده نمایند تا سود حاصل از این فعالیت ها، در  مجموعه گروه مالی دی رسوب نماید.

قربانی با اشاره به اهمیت فعالیت های شرکت توسعه دیدار ایرانیان، اظهار کرد: وظایف و تصمیم گیری ها در این شرکت باید به درستی انجام شود و باعنایت به ماهیت خدمات ارائه شده در این شرکت که در حوزه ساختمان می باشد، باید دقت نظر بالایی وجود داشته باشد تا بتوان نقدینگی مناسبی برای فعالیت های بانک از این محل فراهم کرد.

در ادامه ، محمد رضا قربانی ضمن تقدیر از تلاش نمایندگان قبلی بانک در ترکیب اعضای هیات مدیره این شرکت ، رضا سهم دینی رئیس هیات مدیره و اکبر پورمظاهری عضو هیات مدیره را به عنوان نمایندگان جدید بانک در ترکیب هیات مدیره شرکت توسعه دیدار ایرانیان معرفی نمود.

انتهای پیام 


١٦:٢٠ - سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٤١٤    /    تعداد نمایش : ٧٥٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج