چاپ        ارسال به دوست

رييس هیات مدیره بانک دی:

شرکت‌های گروه مالی دی بازوان قدرتمنداقتصادی بانک هستند

ريیس هیات مدیره بانک دی در جمع مدیران عامل شرکت‌های گروه مالی دی بر ضرورت توسعه همکاری‌ بين شرکت‌ها و بانک دي تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، رضا سهم دینی، ريیس هیات مدیره بانک دی، در نشست تخصصی مدیران عامل گروه مالی دی با اشاره به ضرورت همکاری همه شرکت‌ها و بانک دی در جهت هم‌افزايي بيشتر از تشكيل كميته‌اي در اين زمينه خبر داد.

وي اظهار كرد: اين كمیته‌ براي رسیدگی به امور شرکت‌ها تشکیل می شود و هدف آن، بررسی فعالیت و عملکرد شرکت های گروه مالی دی خواهد بود.

سهم دینی با اشاره به این موضوع که هریک از مدیران عامل شرکت های گروه مالی دی از دانش،تخصص و تجربه کافی  برخوردار هستند عنوان کرد: جلسات هم اندیشی بين مديران عامل شركت‌ها باید تداوم داشته باشد تا آنها بتوانند با اشتراک گذاری دانش اقتصادی خود به هم‌افزايي و سودآوری گروه مالی دی کمک کنند.

ريیس هیات مدیره بانک دی همچنين با تاکید بر اینکه شرکت‌های گروه مالی دی باید به عنوان بازوان قدرتمند اقتصادی بانک دی فعالیت كنند، تصریح کرد: همه شركت‌هاي گروه بايد نسبت به همكاري و پشتيباني از يكديگر متعهد باشند و تلاش كنند در بازار رقابتي امروز ضمن حفظ حقوق صاحبان سهام  در راستاي اعتلاي بيشتر گروه و ديگر شركت‌ها گام بردارند.

سهم دینی در پایان صحبت های خود ضمن اشاره به جامعه هدف گروه مالی دی که از اقشار ارزشی جامعه  هستند گفت: بر همه ما  واجب است برای صیانت از حقوق سهامداران گروه مالی دی کوشا باشیم.

هم چنین در این جلسه هریک از مدیران عامل شرکت‌ها با ارائه گزارشي از عملکرد و فعاليت‌هاي شركت متبوع خود به تشریح برنامه‌هاي آتي خود پرداختند.

انتهای پیام 

١٤:٢٧ - چهارشنبه ٢٨ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٩٩    /    تعداد نمایش : ٦٩٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج