چاپ        ارسال به دوست

كاركنان منتخب بانک دی براي شركت در المپیاد بانکی معرفي شدند

ده نفر از کارکنان بانک دی در نخستین المپیاد بانکي که مردادماه از سوی کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی بانك دي با در نظر گرفتن شاخص‌ها و معیارهایی از جمله نمرات کسب شده  در آزمون بخشنامه‌ها، حضور فعال و موثر در دوره‌های آموزشی، همکاری در حوزه تدریس مباحث تخصصی بانکی، عملکرد مثبت در ایفای مسئولیت‌های سازمانی و حداقل سه سال سابقه حضور در بانک، 10 نفر از کارکنان بانک را برای حضور در این المپیاد معرفی کرد.

بر اساس همین گزارش، کارکنان منتخب بانک برای شرکت در المپیاد بانکی، سید عرفان رضوی، محمد پرویزی، رسول سعیدی ،  رامین قاسمی ، نازنین میرزائی،  ایمان رضائی، فاطمه حاجی‌لو، مهدیه محبی، فاطمه عصاری  و مرجان غلامی هستند که بر اساس شاخص های مذکور تعیین شده اند.

گفتنی است این المپياد برای نخستين بار بین 14 بانک و موسسه اعتباری خصوصی ایران در روز پنجشنبه 12 مرداد  ساعت 10 صبح در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت حضوری / الکترونیکی برگزار می‌شود و پس از اعلام نتایج نیز از سه بانک برتر در هفته بانکداری اسلامی تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام 


١٤:١١ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٩٠    /    تعداد نمایش : ٥٣٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج