چاپ        ارسال به دوست

دیدار با خانواده یکی از شهدای هفتم تیر توسط ریاست هیات مدیره بانک دی

رئیس هیات مدیره بانک دی با فرزند شهید علی اکبر سلیمی جهرمی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک دی، همزمان با هفتم تیر ماه ، سالروزشهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام و انقلاب، رضا سهم دینی- رئیس هیات مدیره بانک دی - به همراه احمد حشمی پور- مشاور مدیر عامل و سرپرست اداره کل حوزه هیات عامل - ضمن حضور در شرکت لیزینگ دی با محمد رضا سلیمی جهرمی فرزند یکی از شهدای هفتم تیر دیدار و گفتگو کردند.
سهم دینی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مکرم هفتم تیر گفت: زنده نگه داشتن یاد شهیدان وظیفه ما است و نباید از خانواده های آن بزرگواران غافل شد.
وی در ادامه تصریح کرد: آنچه آن ها برای ما به یادگار گذاشتند، نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بر ما واجب است ادامه دهنده راه آنها و پاسدار نظام باشیم.
گفتنی است محمدرضا سلیمی جهرمی مدیر عامل شرکت لیزینگ دی فرزند شهید علی اکبر سلیمی جهرمی است که در حادثه تروریستی شامگاه هفتم تیر در قربانگاه سرچشمه تهران به دست منافقان کوردل به شهادت رسید.
در حادثه تروريستي هفتم تير سال 1360 بر اثر انفجار بمب در سالن اجتماعات حزب جمهوري اسلامي که توسط منافقين کوردل در سالهاي اوليه پس از پيروزي انقلاب صورت گرفت، آيت‌الله سيد‌محمد‌ حسيني بهشتي همراه با دهها تن از شخصيتهاي سياسي و مذهبي كشور به شهادت رسيدند.
انتهای پیام


١٧:٠٧ - چهارشنبه ٧ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٧٧    /    تعداد نمایش : ٦٤٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج