چاپ        ارسال به دوست

در هفتمین گردهمایی روسای موفق بانک‌های کشور

روسای شعب موفق بانک دی تقدیر شدند

روسای برتر شعب بانک دی در هفتمین گردهمایی روسای موفق بانک‌های کشور که با شعار «کنترل‌های داخلی، بهبود عملکرد» با مشارکت ۲۸ بانک و موسسه اعتباری برگزار شد، تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، در این همایش که با حضور معاون رییس کل بانک مرکزی و جمعی از مدیران ارشد بانک مرکزی و مدیران شبکه بانکی در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شد، هشت رییس شعبه موفق بانک دی با اعطای لوح تقدیر و جوایز ویژه مورد تقدیر قرار گرفتند.

فرشاد حیدری ـ معاون نظارتی بانک مرکزی ـ در این مراسم به تشریح برنامه‌های در دست اقدام برای چابک سازی شبکه بانکی و برون رفت از برخی چالش‌ها و نیز توجه به عوامل هفتگانه در ریسک و کنترل‌های داخلی پرداخت.

همچنین رییس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران اظهار کرد: رؤسای شعب همواره می‌کوشند تا با اشاعه فرهنگ مشتری مداری، بهبود مستمر ارتقای کیفیت محصولات و خدمات و استفاده مطلوب از فناوری‌های نوین در راستای تامین خواسته‌های منطقی و ارائه خدمات مورد نیاز به مشتریان گام بردارند و تلاشگران در این عرصه شایسته تقدیر هستند.

محسن خوش طینت افزود: افزون بر 230 هزار نفر از مجموعه همکاران بانکی در بیش از 22 هزار شعبه برای تحقق اهداف سیاست‌های پولی فعالیت دارند که با استقرار نظام کنترل‌های داخلی موثر و فرهنگ خود ارزیابی برای تضمین کنترل های داخلی هوشمندانه گام موثری برای بهبود عملکرد شبکه بانکی  محسوب می شود.

روسای شعب برتر بانک دی به ترتیب عبارتند از حامد صادقی ریيس شعبه خرم‌آباد، ابوالقاسم حیدری ریيس شعبه فرشته، امیرعباس مهربانی ریيس شعبه آفریقا، بابک عزیزی رییس شعبه نیاوران، اکبر فرد جوقینی رییس شعبه میدان شهدا، مریم خلیلی منظم ریيس شعبه یوسف آباد، محمد شکری ریيس شعبه آیت الله کاشانی و سعید مهدیان دهکردی ریيس شعبه شهرکرد.

جوایز روسای شعب بانک دی از سوی خوش‌طینت رییس موسسه عالی بانکداری، حشمی‌پور مشاور مدیرعامل در امور روابط عمومی، صادقیان و الویریان روسای اداره امور شعب یک و دو بانک دی و فرخچه رییس اداره امور کارکنان تقدیم شدند.

در اين همايش كه 300 نفر از روساي موفق شعب نظام بانكي دولتي و خصوصي و دو موسسه اعتباري داراي مجوز فعاليت شركت داشتند‌، مقامات ارشد نظام بانکی، مدیران عامل و برخی از روسای شعب برگزیده به سخنرانی و ارائه تجربیات خود پرداختند و یک میزگرد تخصصی نیز با حضور برخی از روسای برگزیده شعب برگزار شد.

گردهمای روسای موفق شعب همه ساله با هدف قدردانی و تکریم روسای موفق شعب بانکی سراسر کشور، انتقال تجربه و دستاوردهای موفق این مدیران و دستیابی به آخرین فناوری‌ها و نوآوری‌های عرصه بانکی و دیدگاه‌های مدیران ارشد نظام بانکی کشور برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٥:٣٩ - چهارشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ١٣١٩    /    تعداد نمایش : ٧٦١٦


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/11/28 7:5
0
0
عالیه
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج