چاپ        ارسال به دوست

با قرار گرفتن در رتبه 37 کشور

بانک دی در جمع 10 شرکت پیشرو ایران قرار گرفت

نوزدهمین همایش رتبه‌بندی 100 شرکت برتر ایران (IMI100) برگزار شد و بانک برای دومین سال پیاپی در لیست 10 شرکت پیشرو کشور قرار گرفت.

به گزارش اداره روابط عمومی بانک دی بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی و مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور مانند سه سال گذشته نام بانک دی در جمع شرکت‌های برتر ایران به لحاظ رشد فروش/ درآمد قرار دارد.

بر این اساس جایگاه بانک دی در جمع 100 شرکت برتر کشور با 14 پله صعود نسبت به سال قبل در رتبه سی و هفتم این لیست قرار گرفته است که همین امر باعث شده نام بانک دی در لیست 10 شرکت دارای بیشتری صعود نیز دیده شود.

همچنین مانند گزارش سال 94 بانک دی به دلیل منفی نبودن رتبه فروش و نیز زیان‌ده نبودن در جمع 10 شرکت پیشرو ایران قرار گرفته است.

سازمان مدیریت صنعتی برای نوزدهیمن سال متوالی نتایج رتبه بندی 500 شرکت برتر ایران را در همایش شرکت‌های برتر ایران اعلام کرد. این همایش چهارم بهمن ماه با حضور مدیران شرکت‌های برتر و بزرگ کشور، صاحب نظران اقتصادی و خبرگان صنعتی برگزار شد.

در این همایش علاوه بر تعامل سیاست‌گذاران اقتصادی کشور با مدیران اقتصادی بنگاه‌ها، نتایج رتبه بندی سال 95 (سال مالی 94) ارائه و از شرکت‌های پیشرو، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع، شرکت‌های برتر صادرات‌گرا و شرکت‌های برتر دارای رتبه‌های ویژه تقدیر شد.

انتهای پیام


١٥:٥١ - دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٧٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج