چاپ        ارسال به دوست

انتصاب جانشین معاونت ارزی و سرپرست اداره کل طرح و توسعه بانک دی

جانشین معاونت امور بین‌الملل و ارزی و سرپرست اداره کل طرح و توسعه طی مراسمی معرفی شدند .

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، در این مراسم علیرضا عاطفی فر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسعود قرائتی، معاون پیشین امور بین‌الملل و ارزی، سید مجید خلق دوست را به عنوان جانشین این معاونت معرفی کرد.

سرپرست بانک دی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در حوزه ارزی طی سه سال اخیر اظهار کرد: بانک دی در قیاس با بانک‌های دیگر فعالیت‌های ارزی خوبی در حوزه افتتاح ال سی داشته است که مرهون تلاش های معاون اسبق و همکاران این حوزه است.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد همکار جدید معارفه شده با استعانت از درگاه الهی بتواند ادامه دهنده موفقیت‌های این حوزه باشد.

خلق دوست، در سوابق خود همکاری در  بانک ملی و ریاست چندین شعبه بانک ملی در خارج از کشور و همچنین مدیرعامل صرافی صنعت و معدن را داراست.

عاطفی فر همچنین ضمن تقدیر و تشکر از دکتر عظیم نوید تهرانی که در سه سال فعالیت خود در بانک دی پایه گذاری مفاهیمی چون تعالی سازمانی، مدیریت کیفیت و استقرار نظامات و سیستم‍‌های مختلف بر اساس استانداردها در معاونت طرح و توسعه بودند، سرکار خانم آذر محصصی را که شناخت لازم از مسائل ارزی، بازرسی و هم چنین تدوین بخشنامه ها را دارا است به عنوان سرپرست اداره کل جدید طرح و توسعه بانک دی معرفی کرد.

محصصی از مدیران با تجربه سیستم بانکی است در دوسال گذشته به عنوان مشاور هیأت مدیره بانک دی خدمت می‌کرد.

انتهای پیام 


١٦:٥٤ - يکشنبه ١٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٩٠    /    تعداد نمایش : ٧٣٧١


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/10/13 13:45
0
1
با سلام به امید موفقیت های بیشتر برای خانواده بزرگ بانک دی فرزند همکار شعبه بجنورد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج