چاپ        ارسال به دوست

سرپرست بانک دی خبر داد:

انجام 7 درصد از کل فعالیت‌های ارزی کشور از طریق بانک دی

سرپرست بانک دی اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار منتشره از سوی بانک مرکزی هم‌اکنون حدود هفت درصد از کل فعالیت‌های ارزی کشور از طریق بانک دی انجام می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، علیرضا عاطفی‌فر در همایش سراسری شرکت‌های ایثار استانی تصریح کرد: بانک دی از زمان آغاز فعالیت تاکنون علاوه بر حضور فعالانه در اقتصاد داخلی در حوزه بین‌المللی، بنگاهی خوشنام بوده و همواره سوئیفت آن باز بوده و مبادلات ارزی را بدون محدودیت انجام داده است.

وی افزود: بانک دی با یک بدنه قوی توانسته است بعد از حدود هفت سال فعالیت با 65 کارگزاری بینالمللی همکاری داشته و امور بانکی بین‌المللی خود را انجام دهد، همچنین با 12 بانک قرارداد همکاری داریم که کلیه فعالیت‌های ارزی خود را از طریق بانک دی انجام می‌دهند.

سرپرست بانک دی خاطرنشان کرد: آخرین آمار بانک مرکزی نشان می‌دهد که در حدود 6.7 درصد از کل فعالیت‌های ارزی کشور از طریق بانک دی انجام می‌شود که شاهراه خوبی برای بانک محسوب می‌شود.

وی همچنین با بیان اینکه این مجموعه به جامعه ایثارگران و خانواده معظم شهدا تعلق دارد، گفت: بانک دی بانکی کوچک اما چابک با پتانسیل تمام و کمال است که می‌تواند ارائه کننده سبد مالی کلیه فعالیت‌های بانکی و اقتصادی شرکت‌ها و سازمان‌ها باشد.

عاطفی‌فر با اشاره به اینکه گروه مالی دی متشکل از مجموعه‌ای از 16 شرکت‌ مختلف از جمله بیمه، صرافی، لیزینگ و کارگزاری است، تاکید کرد که افراد و شرکت‌ها میتوانند با بهره‌گیری از پتانسیل این گروه تمام امور اقتصادی و مالی خود را در گروه مالی دی انجام دهد.

او ادامه داد: خدا را شاکریم توانسته ایم با مدیریت صحیح منابع و مصارف خواسته‌های مشتریان را از لحاظ تسهیلات و منابع پوشش دهیم. بانک دی با پتاسنیلی که دارد می‌تواند حامی و پشتیبان کاملی برای طرح‌های اقتصادی باشد.

انتهای پیام

 

 


١٣:٣٢ - سه شنبه ٧ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٨٧    /    تعداد نمایش : ٥٦٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج