چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیران بانک دی از کارخانه صنعتگر نمونه استان مرکزی

مدیران بانک دی از کارخانه سبد پلاست ایرانیان در شهرستان ساوه بازدید کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، علیرضا عاطفی فر سرپرست بانک دی به همراه علی اکبر عرب مازار رییس هیأت مدیره بانک از کارخانه سبد پلاست ایرانیان در ساوه بازدید کردند.

بانک دی در راستای مسئولیت اجتماعی خود در حوزه تسهیلات دهی پایدار، به این کارخانه که صاحب آن صنعت گر نمونه استان مرکزی است، تسهیلات اعطا کرده است.

عاطفی‌فر در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از صنعتگر نمونه استان مرکزی حمایت از تولیدکنندگان داخلی را از اولویت‌های بانک دی عنوان کرد و گفت: بانک دی در سال جاری با هدف تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام به ارائه تسهیلات متنوع به بنگاه‌های کوچک و متوسط کرده است.

به گفته وی بانک دی با تاکید بر حمایت از تولید داخلی در سال جاری بیش از 31 هزار میلیارد ریال به حوزه‌هایی چون فولاد، بازرگانی، حمل و نقل ریلی، دارو، فرآوردهای لبنی و کشاورزی و مواردی از این دست تسهیلات اعطا کرده است.

سرپرست بانک دی افزود: علاوه بر حمایت از صادرکنندگان که در سال گذشته و شش ماهه امسال بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات اعطا شده است، بانک دی در سال جاری تاکنون بیش از پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات و ضمانت‌نامه با هدف توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط ارائه کرده است.

مالک کارخانه سبد پلاست ساوه که با انگیزه تولید شخصی سبد برای محصولات باغی خود، اقدام به تاسیس کارخانه کوچکی کرده بود، با گذشت زمان توانست با گسترش کارخانه و حمایت بانک دی، اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم قابل توجهی را برای جامعه ایجاد کند.

 

انتهای پیام

 

 


١٣:٥٥ - يکشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٧٨    /    تعداد نمایش : ٦٠٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج