چاپ        ارسال به دوست

سرپرست بانک دی:

دبیرخانه نظام پیشنهادات مرکز خلاقیت بانک دی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، علی‌رضا عاطفی‌فر در مراسم یک‌سالگی تاسیس و استقرار نظام پیشنهادها در بانک دی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای استقرار این نظام در بانک تصریح کرد: قطعاً وجود چنین نظامی در یک سازمان و ساماندهی پیشنهادها و ایده‌های ارائه شده از سوی کارکنان که درگیر فعالیت‌های عملیاتی بانک هستند، می‌تواند منشا برکات زیادی باشد.

وی با بیان اینکه ممکن است افراد بر اساس یک جرقه فکری و ایده خام پیشنهادی مطرح کنند که کامل نباشد توصیه کرد که دبیرخانه با دید باز و با نگاه یاری دهنده آن موضوع را بررسی کرده و به پیشنهاد دهنده بازخورد مناسبی ارائه کند.

سرپرست بانک دی همچنین لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای مشارکت بیشتر کارکنان را خواستار شد و بر اجرای پیشنهادهای مصوب در کمترین زمان ممکن توسط واحدهای سازمانی تاکید کرد.

در ادامه این مراسم معاون طرح و توسعه بانک دی اظهار کرد: سابقه مطالعات نظام پیشنهادها در بانک دی به حدود دو سال پیش برمی‌گردد که در طی آن بررسی‌های زیادی در خصوص نحوه استقرار و پیاده‌سازی نظام پیشنهادها و تجارب سازمان‌های موفق در این زمینه انجام شد، لیکن دبیرخانه و سامانه منسجمی که امروز پذیرای همه کارکنان بانک دی است در یک سال اخیر تشکیل شده که منشا پیشنهادهای مفیدی بوده است.

عظیم نوید تهرانی افزود: در سال اول صرفاً کارکنان بانک دی به سامانه نظام پیشنهادها دسترسی داشتند که خوشبختانه در سال دوم این امکان برای شرکت‌های زیر مجموعه گروه مالی دی نیز فراهم شده است.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به ایجاد ارتباط بین پیشنهادهای مصوب و نظام برنامه‌ریزی و پایش بانک، این پیشنهادها با جدیت بیشتری توسط واحدهای سازمانی مورد توجه قرار گرفته و به اجرا درآیند.

یزدان یزدانی ـ دبیر کمیته نظام پیشنهادها ـ در ادامه این مراسم که با برگزاری پنجاهمین جلسه نظام پیشنهادها در بانک دی نیز همراه بود، به ارائه گزارش عملکرد یک‌ساله نظام پیشنهادها پرداخت و گفت: از ابتدای استقرار نظام پیشنهادها (آبان 1394) تاکنون بیش از 2250 پیشنهاد در سامانه ثبت شده است که نشان دهنده مشارکت خوب همکاران بانک در این زمینه است. این پیشنهادها در جلسات کمیته نظام پیشنهادها (بیش از 50 جلسه) بررسی و از میان آنها بیش از 100 پیشنهاد مورد تائید اولیه قرار گرفتند که در مرحله بعد به تصویب مدیرعامل بانک رسیده و به واحدهای مجری ابلاغ شدند. 

رییس اداره مطالعات و توسعه ادامه داد: سرانه پیشنهاد در بانک دی 1.5 پیشنهاد به ازای هر نفر است که با توجه به میانگین صنعت بانکی( 0.5 پیشنهاد به ازای هر نفر) این موضوع در بانک دی رشد قابل توجهی داشته است.

وی با اشاره به پیشنهاددهندگان، شعب و واحدهای ستادی برتر ابراز امیدورای کرد در جشنواره دی و بر اساس دستورالعمل مصوب از ایشان به نحو مقتضی تقدیر شود.

در ادامه این مراسم سرپرست بانک دی ضمن اهدای حکم مسئولیت اعضای جدید کمیته نظام پیشنهاد‌ها بانک از سامانه نظام پیشنهادها برای مجموعه گروه مالی دی رونمایی کرد.

انتهای پیام

 

 

 

 


١٦:٤٢ - دوشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٤٨    /    تعداد نمایش : ٦٥٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج