چاپ        ارسال به دوست

پرداخت تسهیلات جدید در بانک دی در قالب عقد مرابحه

پرداخت تسهیلات طرح جهش بانک دی که اخیرا در قالب سبد ارزش آفرین در اختیار مشتریان قرار گرفته است در قالب عقد مرابحه عملیاتی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، سبد ارزش آفرین با هدف تامین مالی بنگاه‌های کوچک و زودبازده و ارزش آفرینی برای مشتریان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل که منطبق بر عقود اسلامی است، رونمایی کرد.

معاونت اعتبارات و بازاریابی بانک دی با تاکید بر اهتمام این بانک بر رعایت قوانین بانکداری اسلامی و اعلام اینکه کلیه محصولات بانک منطبق بر اصول شرعی تدوین شده‌اند، تصریح کرد که طرح جهش بانک دی نیز در قالب عقد مرابحه در اختیار مشتریان نظام بانکی قرار می‌گیرد.

مشتریانی که از این طرح استفاده می‌کنند جهشی آنی در توانمندی مالی خود ایجاد خواهند کرد لذا مشتریانی که در خرید کالا و توسعه کسب و کار خود کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند با استفاده از این طرح و بدون صرف زمان نقدینگی مورد نیاز را تامین کنند.

در طرح جهش، مشتریان می‌توانند با دریافت تسهیلات ارزان‌تر، توان مالی خود را در کوتاه‌ترین زمان دو تا پنج برابر کنند.

نرخ سود تسهیلات در این طرح به انتخاب مشتری بوده و متناسب با مبلغ تسهیلات از هشت تا 18 درصد تعیین شده است.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شعب بانک دی در سراسر کشور مراجعه کرده و یا با مرکز ارتباط با مشتریان دی (شماره تلفن‌های 28930 و 2726) تماس بگیرند.

انتهای پیام 


١٣:٥٨ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٣٤    /    تعداد نمایش : ١٢٩٦٠


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/07/12 15:28
3
4
باسلام لطفا درجهت احترام وتکریم مشتریان،خصوصا خانواده معظم شهدا شرایط پرداخت وام در سایت درج شده تا مراجعات حضوری به بانک نیز کمتر گردد.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج