چاپ        ارسال به دوست

همزمان با افتخارآفرینی تیم ملی والیبال انجام شد

ارائه دی کارت هواداری والیبال در شعب بانک دی

کارت بانک هواداری والیبال همزمان با افتخارآفرینی تیم ملی والیبال در مسابقات لیگ جهانی و المپیک ریو از طریق شعب بانک دی ارائه شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، در راستای ارزش آفرینی و ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی سازمان در قبال جامعه و ورزش با همکاری فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران کارت بانک هواداری والیبال در شعب سراسر کشور قابل ارائه به مشتریان و علاقه‌مندان است.

این کارت که با هدف همیاری و هواداری تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران تهیه شده دارای قابلیت‌های مختلفی از جمله تخفیف در خرید از فروشگاه‌ها، خدمات بیمه‌ای، جوایز نقدی و مواردی از این قبیل است.

مشتریان، هواداران و علاقه‌مندان به حمایت از تیم ملی والیبال برای دریافت کارت بانک هواداری دی می‌توانند به شعب بانک دی در سراسر کشور مراجعه کنند.

بانک دی در سال 1395 در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و با هدف گسترش فرهنگ ورزش و نشاط اجتماعی حامی تیم‌های ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در همه رده‌های سنی شده است.

تیم ملی والیبال ایران که برای نخستین بار در طول تاریخ به مسابقات المپیک راه یافته است هم‌اکنون در جمع هشت تیم پایانی مسابقات قرار دارد.

انتهای پیام 


١٢:٣٧ - يکشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١١٩٧    /    تعداد نمایش : ٦٢٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج