چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرکل روابط عمومی بانک دی به مناسبت روز خبرنگار

مدیرکل روابط عمومی بانک دی به مناسبت روز خبرنگار در پیام تبریکی ضمن تقدیر از فعالیت‌های همه فعالان عرصه رسانه ابراز امیدواری کرد که رسانه‌ها همواره در راه اعتلای ایران سرافراز نقش آفرین باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی متن کامل پیام ابراهیم صفرلکی به شرح زیر است:

17 مرداد ماه روز شهید عرصه اطلاع‌‌رسانی ـ محمود صارمی ـ است؛ شهیدی که تا آخرین لحظات عمر خویش با سلاحش که قلمش بود در مسیر روشنگری گام برداشت و جانش را فدای نام ایران کرد.

این روز یادآور زحمات خالصانه زنان و مردان حقیت طلبی است که در راه اعتلای آگاهی بشریت از هیچ کوششی فروگذار نبوده و نیستند؛ کسانی که تلاش شبانه روزی آنها باعث می‌شود هر روز، روز آنها باشد چرا که حرفه‌شان نه زمان می‌شناسد و نه مکان.

نام گذاری هفدهم مرداد به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه‌ای است برای تقدیر از صداهای شیوا و نگاه‌های بلند نظری که رهنما هستند و یاری‌گر. ضمن تقدیر از همه فعالان عرصه رسانه به طور ویژه خبرنگاران عرصه اقتصادی کشور و به خصوص خبرنگاران و رسانه‌های فعال در حوزه بانکی که در تقویت جایگاه این بخش در افکار عمومی نقشی بی بدیل دارند، امیدواریم که رسانه‌ها در راه اعتلای ایران اسلامی و سرافراز و خدمت به مردم شریف نقش آفرینی نمایند.

با استعانت از پروردگار متعال و به برکت خون شهدا که هر جا نامشان و یادشان مزین روز و نمادی است، عزت و بزرگی را به همراه خود دارند، آرزو می‌کنیم همه قلم‌ها و متن‌ها چون عبادت به درگاه حق باشد و پذیرفته در روز پاسخ.

انتهای پیام


١٤:٢١ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١١٧٩    /    تعداد نمایش : ٦١٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج