چاپ        ارسال به دوست

با حضور عاطفی‌فر و مهندس بروفرد

تفاهم‌نامه همکاری بین بانک دی و شرکت سرمايه گذاري صنعت نفت امضا شد

بانک دی و شرکت سرمايه گذاري صنعت نفت با هدف گسترش سطح همکاری‌ها تفاهم‌نامه‌ای را امضا کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، علیرضا عاطفی‌فر ـ سرپرست بانک دی ـ در این مراسم اظهار کرد: بانک دی در سالی که مقام معظم رهبری آن را اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کرده‌اند، تلاش کرده است در این مسیر گام‌هایی اجرایی بردارد، به همین منظور حمایت از شرکت‌های داخلی و تولیدکنندگان در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در قالب تفاهم‌نامه‌های همکاری بانک دی آمادگی ارائه انواع خدمات و محصولات را به شرکت‌ها دارد، تصریح کرد: در توافق‌نامه‌ای که با شرکت سرمايه گذاري صنعت نفت منعقد شده در سرفصل‌های متعددی خدمات پولی و بانکی ارائه خواهد شد.

به گفته وی بر این اساس بانک دی علاوه بر انجام کلیه امور اعتباری برای این شرکت‌، در زمینه اعطای تسهیلات و تامین مالی طرح‌های ویژه شرکت طبق ضوابط و مقررات بانک مرکزی و انجام مشاوره در حوزه مالی و بانکی خدمات ارائه خواهد کرد.

مهندس کريم بروفرد ـ مديرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت ـ نیز با تقدیر از بانک دی برای انعقاد این تفاهم‌نامه اظهار کرد: شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت، یک شرکت سهامی عام بوده و سهامدار عمده آن شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت است و فعالیت اصلی آن سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها، مجتمع‌ها و طرح‌های تولیدی، صنعتی، تجاری با تمرکز بر حوزه نفت و گاز و همچنین ایجاد، راه اندازی و مشارکت در توسعه این گونه واحدهاست.

موضوع این تفاهم‌نامه که به امضای عاطفی‌فر سرپرست بانک دی، محمدعلی مورج عضو هیات مدیره بانک دی، کريم بروفرد مديرعامل و علي آقا بابایي عضو هيات مديره شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت رسید، عبارت است از ارائه خدمات و تسهیلات ارزی و ریالی بانکی به شرکت در چارچوب قوانین و مقررات بانکی در قبال تمرکز منابع و فعالیت‌های پولی و بانکی هلدینگ و شرکت‌های تابعه نزد بانک دی.

انتهای پیام


١٧:٥٧ - دوشنبه ٤ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١١٥٢    /    تعداد نمایش : ٧٩٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج