چاپ        ارسال به دوست

در هفتمین دوره جایزه ملی بهره وری

بانک دی موفق به اخذ جایزه بهره‌وری 1404 شد

بانک دی موفق به اخذ جایزه بهره‌وری 1404 در سطح پیشرو شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، مراسم اختتامیه هفتمین دوره جایزه ملی بهره‌وری ۱۴۰۴ در مرکز همایش‌های مدیریت دولتی برگزار شد. در این مراسم از سازمان‌های حائز شرایط در چهار سطح تندیس، سازمان پیشرو، سازمان همگام و سازمان متعهد به چشم‌انداز ۱۴۰۴ تقدیر به‌عمل آمد و بانک دی با دریافت لوح، در سطح پیشرو مورد تقدیر قرار گرفت.

 جایزه بهره‌وری ۱۴۰۴ یک نظام ارزیابی است که با هدف شناسایی و تقدیر از سازمان‌های بهره‌ور مطابق اسناد بالادستی به ویژه تحقق اهداف سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ ایران طراحی شده است . این جایزه از سال ۱۳۸۸ در عرصه بهره‌وری کشور اجرایی شده است.

در جایزه بهره‌وری ۱۴۰۴ ارزیابی سازمان‌ها بر اساس اطلاعات خام دریافت شده از سازمان‌ها و محاسبه شاخص‌های عمومی بهره‌وری از جمله بهره‌وری کل عوامل تولید، بهره‌وری نیروی کار، بهره‌وری سرمایه و سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی صورت می‌گیرد.

علاوه ‌بر ارزیابی شاخص‌های بهره‌وری، این جایزه بخشی را به سنجش زیرساخت‌های لازم برای دستیابی به اهداف ملی و سیاست‌های کلان کشور اختصاص داده و شاخص‌های دیگری حسب نامگذاری هر سال و همچنین اجرای طرح‌های ملی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام١٥:٥٣ - شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١١١٧    /    تعداد نمایش : ٦٤٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج