چاپ        ارسال به دوست

سرپرست بانک دی در بازدید از پروژه "چشم تهران":

بانک دی در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی گام برمی‌دارد

سرپرست بانک دی از پروژه مجتمع تجاری  ـ تفریحی صدر "چشم تهران" بازدید و بر حمایت بانک دی از پروژه‌های بزرگ اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، علی‌رضا عاطفی‌فر در این بازدید ضمن بررسی وضعیت پیشرفت پروژه اظهار کرد: بانک دی با ارائه تسهیلات و تأمین مالی پروژه‌های اقتصادی تلاش کرده است در سال اقتصاد مقاومتی گام‌هایی عملی و اجرایی در مسیر تحقق شعار سال بردارد.

وی در این بازدید که با حضور کاشانی، معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های بانک دی برگزار شد با تقدیر از اقدامات انجام شده از سوی شرکت توسعه دنیا شهر کهن در مدیریت پروژه تصریح کرد: در ادامه تلاش‌های صورت گرفته برای اجرایی شدن پروژه، منابع مالی آن ازسوی بانک دی طبق روش‌های قانونی و معمول تأمین خواهد شد. معتقدیم که همه امور باید در جهت تأمین منافع بیشتر سهامداران و جامعه ایثارگران که مالک حقیقی بانک دی هستند انجام شود.

در ابتدای بازدید جمشید توکلی زاده، مدیرعامل شرکت توسعه دنیا شهر کهن به معرفی مشروح پروژه و مزیت‌های غیر قابل رقابت آن با پروژه‌های عمرانی سطح تهران و مراکز تجاری کشور و منطقه پرداخت و از تسریع در فعالیت‌های پروژه طی هفت ماه گذشته و رسیدن به رکورد یک سقف در ماه با تعامل و همدلی با شرکت آهاب خبر داد.

صاحبی، رییس هیات مدیره شرکت آهاب، نیز با تقدیر از زحمات و پیگیری‌های مدیر عامل سابق بانک دی و آقای عاطفی فر سرپرست بانک دی به بیان برخی مسائل در جهت تسریع در فعالیت‌های پروژه پرداخت.

پروژه مجتمع تجاری ـ تفریحی صدر "چشم تهران" به عنوان پروژه‌ای شاخص و دومین پروژه عمرانی کشور بعد از برج میلاد تهران با مشارکت 50 درصدی شرکت توسعه دنیا شهر کهن (از زیر مجموعه‌های بانک دی) و شرکت آهاب در خیابان شریعتی واقع است.

انتهای پیام 

 

 

 

 


١٧:٣٠ - شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١١١٤    /    تعداد نمایش : ٨٨٣٢


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/03/23 0:0
0
0
اي كاش همه جسارت و شجاعت ورود به چنين پروژه هاي عظيم كه ارزش افزوده اي فوق العاده براي بانك دي و خانواده معزز شهدا و ايثارگر دارد، داشته باشند. همين شجاعت ها بود كه فضاي دي را از قرض الحسنه اي بودن به بانكي كه حرفي براي گفتن دارد تبديل كرد.
کاربر مهمان
1395/03/22 18:45
0
0
توصیف این پروژه را شنیده ام, دراین موقعیت که کشورهای خارجی بدنبال ساخت این نوع ابر پروژه ها در ایران هستند اقدام بانک دی که حاکی از درایت مدیران آن میباشد ستودنی است, زیرا نهایتا ایرانی و مجموعه خانواده شاهد و ایثارگران ا زآن منتفع خواهند شد, نه کشورهای خارجی که هر روز برای ایران عزیز وبردن منابع ومنافع آن نقشه هادر سرشان می پرورانند,امید که سایر بانکها نیز از الگوی بانک دی در پیاده نمودن اقتصاد مقاومتی وپیروی از منویات رهبر معظم با بخشهای تولید,ی صنعت ومعدن وکار آفزینان همراه شوند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج