چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعب ساری و بابل

دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی ضمن بازدید سرزده از شعب ساری و بابل  با کارکنان و مشتریان این شعب  دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک دی؛ در این دیدارها دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی ضمن اشاره به اهمیت نقش همکاران شعب در تحقق اهداف بانک گفت: کاهش پرونده های مطالباتی، جلوگیری از انباشت پرونده های اعتباری سررسید شده، جذب منابع ارزان قیمت و تعامل مناسب با مشتریان از جمله موارد حائز اهمیتی است که همکاران شعب باید در الویت اصلی برنامه های کاری خود قرار دهند تا بانک بتواند در مسیر سودآوری حرکت کند.
کریمی با تاکید بر تکریم خانواده معزز شهدا و ایثارگران افزود: تکریم مشتریان به ویژه جامعه هدف یکی از ارزش های مهم بانک به شمار می رود که از همکاران شعب انتظار می رود ضمن رعایت این اصل بر روند تسهیل ارائه خدمات مطلوب بانکی و با کیفیت برای رضایتمندی حداکثری آنان اهتمام ورزند.
وی افزود: با توجه به فعالیت همکاران شعب در خط مقدم بانک، تمامی فعالیت های آنان در راستای اعتلای خوش نامی بانک و به ثمر رسیدن اهداف بسیار تاثیرگذار است و انتظار می رود کارکنان شعب با سرلوحه قرار دادن برنامه های عملیاتی شعب و توجه به شاخص های تعیین شده در مسیر موفقیت بانک، نقش آفرین باشند.
در پایان این دیدار؛ همکاران شعب ساری و بابل نیز به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود در راستای پیشرفت اهداف بانک  پرداختند و با مدیرعامل گفت و گو کردند.
گفتنی است، در این بازدیدها مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی بانک دی، دکتر برات کریمی را همراهی کرد.١٢:١٢ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج